Aktuality

ABRA E-shop získal ocenění Pozoruhodný produkt BusinessIT

11. 6. 2020
ABRA E-shop

Online magazín BusinessIT každoročně vybírá pozoruhodné produkty, které nabízejí zákazníkům inovativní řešení určitého problému, poskytují zajímavé nové funkce nebo třeba nabízejí neobvykle dobrý poměr ceny a výkonu. Máme radost, že tento rok redakce ocenila Pozoruhodným produktem právě náš ABRA E-shop.

Redakce BusinessIT na ABRA E-shopu vyzdvihuje trvalou garanci propojení informačního systému a e-shopu od jednoho výrobce, administraci přímo v informačním systému ABRA Gen, práci v reálném čase se stejnými daty jako v informačním systému, plné využití cenotvorby nastavené v ABRA Gen, možnost provozu více e-shopů (oborových, podle zemí atd.) v jednom informačním systému, funkční start šablonu pro velmi rychlé zřízení e-shopu s běžnými funkcemi a možnost takřka neomezených individuálních úprav a vlastního designu.

Přečtěte si celý článek na webu BusinessIT: Získejte náskok: Nové Pozoruhodné IT produkty pro rok 2020

Pozoruhodný produkt

Informační systém ABRA Gen může ve vaší firmě sloužit jako platforma propojující různá řešení v oblasti e-commerce. Kromě integrovaného e-shopu na ni můžete napojit jakýkoliv individuální online prodejní nástroj. Přečtěte si více o možnostech individuálního řešení e-commerce.