ABRA IoT Platform pozoruhodným IT produktem magazínu BusinessIT

5. 12. 2017

Magazín Business IT vybral naše řešení IoT do svých tipů na pozoruhodné produkty pro rok 2018. Testující redaktoři ocenili zejména nezávislost řešení na dodavateli snímačů a propojení dat v celém systému ABRA Gen. Děkujeme a jsme rádi, že naše IoT platforma přináší všem uživatelům rozšířené možnosti v podnikání.

V nezávislém testu redakce Business IT bylo vybráno několik nejzajímavějších technologických novinek, které si kladou za cíl usnadnit život a práci podnikatelům v různých oblastech. Naše platforma pro internet věcí (ABRA IoT Platform) byla do žebříčku vybrána spolu s dalšími zajímavými produkty podporujícími business nebo zjednodušujícími komunikaci.

IoT čili internet věcí je v současnosti velmi populární podnikatelské téma. Internet věcí totiž nabízí zcela nové možnosti zvýšení efektivity nejen v oblasti lidské práce, ale i značné úspory času, finančních zdrojů či prevenci ztrát. Z věcí a zařízení lze totiž získávat užitečné informace a se získanými daty pak dále pracovat.

Naše řešení IoT je koncipováno tak, aby v co největší míře usnadnilo práci s využívanými zařízeními a umožnilo další úroveň automatizace procesů, a to nejen ve výrobě. Díky definovatelným pravidlům lze tedy nejen sledovat, ale také automaticky například ztlumit teplotu ve skladu, odeslat upozornění obsluze zařízení, vystavit fakturu či odeslat objednávku.

Všechna vybraná data jsou navíc dostupná v reálném čase přímo v informačním systému, který je s informacemi z čidel dokonale propojen a na základě zadaných procesů umí získané údaje vyhodnotit, zpracovat a dále s nimi dle požadavků nakládat. ABRA IoT Platform navíc díky chytré agregaci dat nijak nezatěžuje hlavní databázi systému ABRA Gen.

IoT zkrátka nabízí nové možnost využití pracovní síly, času i zcela konkrétní zlepšení, například zvýšení trvanlivosti, výkonnosti či snížení prostojů.

Přečíst si celý výběr pozoruhodných IT produktů podle Business IT.