Aktuality

ABRA je partnerem konference Franchise Day Prague

5. 11. 2013

ABRA Software se zúčastní konference Franchise Day Prague v Praze, 7. listopadu 2013, kde bude prezentovat manažerské softwarové nástroje pro franšízingové firmy.

Franchise Day Prague bude přehlídkou franchisingu a nízkorizikových příležitostí k podnikání. Konference je určena pro malé, střední i velké podnikatele, investory, poskytovatele i držitele licencí, manažery, kteří chtějí začít sami podnikat, pro začínající podnikatele nebo nepodnikatele, jednotlivce i rodiny, manažery nákupních center, dodavatele, poradce, veřejnou správu, studenty a média.

ABRA plánuje představení řešení pro franšízory a jejich obchodní sítě. Představí tři rozdílná řešení pro sledování finančních toků a oběhu surovin a zboží:

  • Řešení centrálního systému, kde všichni franšízanté pracují vzdáleně na informačním systému franšízora.
  • Distribuované řešení, kdy franšízor prosadí svůj systém všem franšízantům a vidí z něj ve svém systému celková data v online režimu – např. prodeje, stav zásobování licencovanými surovinami atd.
  • Heterogenní řešení, kdy franšízanté mají každý vlastní systém a k franšízorovi se dostávají data v pravidelném nadefinovaném čase.

Jedinečnost konferenční přehlídky Franchise Day Prague spočívá v šíři záběru přesahujícím běžné výstavy franšízingových značek. Franchise Day Prague usiluje o širší praktické i odborné propojení značek a lidí a o komplexní vnímání této moderní metody podnikání „v detailech i v souvislostech“.


Zajímáte se o systém ABRA Gen? Napište nám!

Zeptejte se CZ