Aktuality

ABRA představí řešení pro franšízingové firmy

24. 10. 2013

ABRA Software vás zve na Franchise Day Prague v Praze, 7. listopadu 2013, kde bude prezentovat manažerské softwarové nástroje pro franšízingové firmy.

  • Plánujete zavedení franšízové obchodní sítě?
  • Nemáte jako franšízor přehled o všech prodejních pobočkách?
  • Chybí vám online vyhodnocení ekonomických dat firmy?

Seznamte se s řešením ABRY pro franšízory a jejich obchodní sítě. Představíme vám tři rozdílná řešení pro sledování finančních toků a oběhu surovin a zboží:

  • Řešení centrálního systému, kde všichni franšízanté pracují vzdáleně na informačním systému franšízora.
  • Distribuované řešení, kdy franšízor prosadí svůj systém všem franšízantům a vidí z něj ve svém systému celková data v online režimu – např. prodeje, stav zásobování licencovanými surovinami atd.
  • Heterogenní řešení, kdy franšízanté mají každý vlastní systém a k franšízorovi se dostávají data v pravidelném nadefinovaném čase.

Na setkání s vámi se těší Petr Kuchař, vedoucí divize Business Development ABRA Software a přednášející (v 11h.) na téma Efektivní softwarové řešení pro obchodní sítě.

Na Franchise Day Prague uvidíte přehlídku franchisingu a nízkorizikových příležitostí k podnikání. Konference je určena pro malé, střední i velké podnikatele, investory, poskytovatele i držitele licencí, manažery, kteří chtějí začít sami podnikat, pro začínající podnikatele nebo nepodnikatele, jednotlivce i rodiny, manažery nákupních center, dodavatele, poradce, veřejnou správu, studenty a média.

Přihlásit se můžete na stránkách organizátora: http://www.franchiseday.cz/index.php/cs/pro-navstevniky/chci-se-prihlasit.


Související články a videa

Zajímáte se o systém ABRA Gen? Napište nám!

Zeptejte se CZ