Aktuality

ABRA se stává více Flexi

14. 4. 2014

Jednička trhu on-line podnikových informačních systémů společnost FlexiBee Systems se stala 100% součástí skupiny ABRA. Spojení přinese domácím i světovým zákazníkům přehledné podnikové informační systémy, dostupné on-line přes internet z cloudu i off-line pro zařízení s operačními systémy Windows, Mac OS X, Linux, Android a iOS.

FlexibeeJednatel FlexiBee, Petr Ferschmann, k tomu uvádí: "Když jsme zakládali FlexiBee, měli jsme jasnou vizi cloudového ekonomického systému. Vizi, která prorazí “účetní” konzervatizmus a umožní moderní způsob provozu. Vizi bezešvé integrace, která odstraní zbytečnou duplicitu a neefektivitu práce. Tato vize se ukázala jako správná a FlexiBee se opravdu stalo inovátorem. Rosteme výrazně rychleji než trh a to o 30% ročně již pátý rok v řadě. A to je na tomto trhu opravdu velký úspěch. Při tom jsme samozřejmě vždy pokukovali po zahraničí a také proto jsme začali na Slovensku.

Když pak přišli lidé z ABRA Software s nápadem, abychom spojili své síly, dlouho jsme neváhali. ABRA patří mezi největší české dodavatele podnikových informačních systémů a současně je v této oblasti také velkým inovátorem. Jejich novinkou je i cloudový primaERP, aktuálně prodávaný do 80 zemí světa. Jsme hrdi na to, že jsme se mohli stát součástí ABRY. Víme, že společně se nám podaří rychleji rozdmýchat prodeje FlexiBee a společnou expanzi na zahraniční trhy budeme tak moci zahájit téměř okamžitě. Víme, že společnými silami to dokážeme."

Zakladatel ABRY Jaroslav Řasa uvedl: “Jde mi o spojení sil českých výrobců ERP pro zahraniční expanzi. Myslím, že umění našich specialistů si zaslouží účast ve světové soutěži. Tvůrci FlexiBee do našeho týmu jednoznačně patří. Oceňuji jejich schopnost vizionářství, vytrvalosti a odvahy, se kterou dovedli svou firmu na první místo on-line systémů v ČR. Spojení v nejbližší budoucnosti přinese domácím i světovým zákazníkům přehledné podnikové informační systémy, dostupné on-line přes internet z cloudu i off-line pro zařízení s operačními systémy Windows, Mac OS, Linux, Android a iOS. Spojení mi dává smysl i lidsky, s kolegy z FlexiBee se výborně spolupracuje. Myslím, že to je v životě nesmírně důležité.”


Firmy skupiny United Software a.s. - ABRA Software a.s., ABRA Software s.r.o., Systematiq s.r.o. a FlexiBee Systems s.r.o. - zaměstnávaly koncem roku 115 lidí, konsolidované výnosy skupiny loni dosáhly 175 mil. CZK, působí ve více jak 80 státech světa. Pod značkami ABRA, primaERP a FlexiBee nabízí přehledné podnikové systémy pro on-line i off-line provoz, dostupné na obvyklých platformách, které pokrývají oblast podnikových financí, procesů, sledování a řízení toku materiálů, zboží, výroby, peněz a znalostí.