ABRA si předala štafetový kolík

21. 6. 2018

Štafeta ABRA Software opět zABRAla. Tři ročníky O2 Pražské štafety rovná se tři účasti našeho týmu nadšených běžců. Letošní rok nastoupila štafeta ABRA Software s malou obměnou týmu. Přidaly se dvě nadšené běžkyně Pavlína a Michaela z obchodu a marketingu, s nimiž týmu výrazně přibylo na půvabu. Vývojáři Jirka a Michal se účastnili i předchozích ročníků a ani tentokrát tým nezklamali a podali výborné výkony. Pozitivní atmosféra, odpolední slunce, nadšené ovace fandících, to vše zaručilo skvělé podmínky pro červnový běh ročníku 2018, který byl doprovázen hudbou, dobrým jídlem i pitím.

Běžci nenechali nic náhodě a pečlivě si domluvili místo i signály k předávce, aby nedošlo k časovým ztrátám. Až na první předání proběhlo vše hladce. „Trochu jsem Páju hledal, protože je u předávek opravdu zmatek, ale nakonec jsme se úspěšně našli a mohla vyrazit,“ komentuje situaci na předávce Jirka, který štafetu zahájil. „Koukala jsem na to z dálky a nebylo to nic hrozného. Shodli jsme se, že na to, jak jsme příliš netrénovali, naše výsledky předčily veškerá očekávání. Asi máme ten běh v krvi,“ dodává Míša. „Michal dokonce překonal svůj osobní rekord. Za rok běžíme zase,“ uzavírá.

V O2 Pražské štafetě, pod záštitou RunCzech, se běželo opět 4x5 km, které tým ABRA Software zvládl bez problému uběhnout v celkovém čase 1:42:29 s výsledkem krásného 337. místa. Závodu se během dvou dnů účastnilo téměř 2000 týmů, tedy zhruba 8000 běžců, kteří si závod společně užili a proběhli se pražskou Stromovkou až do zdárného cíle na Výstavišti Holešovice.