Aktuality

ABRA Software inovuje procesy v Copy General

4. 5. 2017

Tisková zpráva k čerstvé implementaci ve společnosti Copy General Technology.

Přední tiskařská firma je vždy o stránku napřed. Proto si pro svou technologickou odnož Copy General Technology vybrala informační systém od ABRA Software, který je komplexní, inovativní a přizpůsobivý.

I když zájem o papír klesá, tržby přední tiskařské firmy rostou (loni o 14 procent na téměř 500 miliónů korun). V Copy General jsou zkrátka vždy o stránku napřed. Navzdory svému oboru pouze nekopírují, ale pokaždé umí vymyslet něco nového. Proto si pro svou technologickou odnož Copy General Technology vybrali informační systém ABRA Gen, který je komplexní, inovativní a přizpůsobivý. „Přesvědčili jsme se o tom, že ABRA dokáže dodat ERP i pro malou začínající firmu, v krátkém čase a za rozumné peníze,“ říká systémový analytik Copy General Jaroslav Vogel.

Firma požadovala informační systém, který pokryje aktuální požadavky a zároveň nabídne možnost dalšího rozvoje. O výběru tak rozhodla flexibilita spolu se špičkovým řešením firemních procesů s důrazem na sklady, mzdy a fakturaci. „Máme radost, že Copy General s pořízením informačního systému od ABRA Software získala uživatelsky přívětivý systém, který může v budoucnu rozšiřovat i do svých dalších divizí,“ říká obchodní ředitel ABRA Software Petr Vojta.

O společnosti ABRA Software

ABRA Software je rychle rostoucí silná technologická firma, která vyvíjí špičkové moderní informační systémy třídy ERP pro firmy všech velikostí. Podporuje podnikatele skvělými službami i produkty a uvolňuje jim ruce pro rozvoj jejich podnikání. Má samostatné zastoupení v České republice, na Slovensku a ve Švýcarsku. Její systémy využívají desetitisíce zákazníků ve více než 50 zemích světa.

O společnosti Copy General

Společnost Copy General tiskne svůj příběh od roku 1992, kdy otevřela první české copy centrum s nonstop provozem. Firma během devadesátých let pronikla do stavebnictví (skrz správu, tisk a digitalizaci projektových dokumentací) a začala tisknout ve velkoobjemových nákladech. Po roce 2000 rozšířila své působení také do bankovního sektoru (klientská korespondence) a reklamy. Dnes zaměstnává více než 200 lidí a působí ve čtyř evropských městech – v Praze, Budapešti, Varšavě a Moskvě.

Kontakt pro média

Monika Vondráková, [email protected], tel.: +420 603 803 390