Aktuality

ABRA Software nabízí firmám pomocnou ruku. Seznamte se s ABRA Flexi

8. 11. 2020
Chytrý software ABRA Flexi startuje

Aktuální doba vyžaduje rychlé a chytré IT řešení, které je ucelené, cenově dostupné a dá se efektivně propojit s dalšími nástroji. Proto vedle výkonného informačního systému ABRA Gen pro řízení velkých a středních firem uvádíme novinku ABRA Flexi: chytrý software pro menší byznys. V cloudu a s API. “Firmy právě teď nezažívají lehké časy, proto jsme zrychlili vývoj Flexi tak, aby ho podnikatelé mohli nasadit co nejdříve a byl jim maximálně užitečný,” říká zakladatel ABRA Software Jaroslav Řasa.

Oba programy mají za sebou roky vývoje i čerstvou inovaci. “ABRA Software dlouhodobě tvoří svůj hlavní produkt ABRA Gen – výkonný ERP systém zaměřený na velké a střední firmy. Před několika lety strategicky připojila produkt FlexiBee a rozvinula ho do ABRA Flexi, software pro menší dynamické firmy, který v listopadu 2020 uvádí na trh,” pokračuje Jaroslav Řasa.

Flexi je navržené tak, aby bylo co nejdříve k dispozici. “Do softwaru jsme dostali tu nejlepší zkušenost, která firmám vyhovuje. Stačí pár kliků a zákazník může hned začít pracovat. Díky cloudu navíc kdykoli a odkudkoli. Z počítače, nebo přes tablet. Když už Flexi nepokryje Vaše požadavky, můžete pokračovat v Genu,” popisuje Řasa. ABRA Gen ocení firmy s potřebou silného softwaru, který zjednoduší řízení, ušetří čas díky automatizaci a podpoří růst značky. Všechna data jsou pohromadě v jedné platformě a program lze libovolně přizpůsobovat měnícím se potřebám.

ABRA Gen i ABRA Flexi mají propracované API, takže se poměrně jednoduše dají propojit s dalšími systémy. Příkladem v ABRA Gen je kombinování statistik z Google Analytics s modulem CRM pro efektivnější zacílení zákazníků. Integraci v rámci Flexi mimo jiné využívají přepravní aplikace Liftago, e-shop s funkčním oblečením pro děti UNUO, výrobce obleků na míru Le Premier nebo 3D tiskárny Prusa Research. Faktury a další data z jejích interních aplikací či e-shopu putují přes API rovnou do ABRA Flexi, kde se kompletně zaúčtují a spárují s bankovními výpisy.

Flexi zároveň nabízí grafickou analýzu hospodářských výsledků a individuální zobrazení vybraných ukazatelů jako je třeba zůstatek na účtu, hodnota nezaplacených faktur nebo vývoj tržeb. ABRA Gen pak disponuje nástrojem Business Intelligence (BI) s možností ukázat jakékoli informace z ABRA Gen i jiných zdrojů vizualizovaných do grafů, barevných budíků, infografik nebo alertů. A to nejen na počítači, ale například také v chytrých hodinkách. BI umožňuje neomezené nastavení vlastních kritérií, komponent a pokročilých reportů. Informace z firmy se tak ukážou v důležitých souvislostech nutných pro manažerské rozhodování.

Zásadním rysem obou produktů je možnost přehledně uspořádat data pod jednu střechu, připojit k nim další potřebné aplikace a zautomatizovat firemní procesy od účetnictví přes vedení skladů až po správu vlastního e-shopu a napojených aktivit (ABRA e-commerce centrum). Automatizace eliminuje chyby a šetří čas. Technologické zázemí tak dává prostor pro realizaci nápadů, jak využít sílu IT tak, aby firmy svým zbožím nebo službou poskytly zákazníkům nevšední zážitek. ABRA Software je spojencem inovativního podnikání.