Aktuality

ABRA Software podporuje úspěšné podnikatele na Slovensku

3. 1. 2012

ABRA Software i letos podpořila soutěž Podnikatel roku na Slovensku, vyhlašovanou společností Ernst & Young.

Ernst & Young, Podnikatel roku 2011

ABRA Software je na Slovensku již tradičním partnerem soutěže Podnikatel roku. Soutěž, která objevuje a oceňuje nejlepší podnikatele, vyhlašuje společnost Ernst & Young.

V ročníku 2011 se podnikatelem roku Slovenské republiky stal Ľuboš Fellner, zakladatel a ředitel společnosti BUBO travel agency, s.r.o. Prestižní ocenění si na slavnostním ceremoniálu v bratislavském Hotelu DoubleTree by Hilton převzal z rukou vedoucího partnera Ernst & Young Stana Jakubeka, vyhlašovatele soutěže.

Titul Podnikatel roku 2011 v oblasti inovací získal Július Berith, jeden ze zakladatelů společnosti Virtual Reality Media, a.s.

Držitelem titulu Začínající podnikatel roku 2011 se stal Martin Guttman ze společnosti Tuli.sk, s.r.o.

„Toto ocenění pro mne mnoho znamená, velmi mnoho. Vím, že jsme malá firma a myslel jsem si, že nemáme šanci vyhrát. Byl jsem při tom, když se stříhal ostnatý drát po pádu totality a dodnes mám tento drát schovaný – prostříhali jsme se tehdy ven a myslím, že i proto je ten náš příběh velmi dobrý,“ říká Ľuboš Fellner, držitel titulu Podnikatel roku 2011 Slovenské republiky.

Tomáš Bel, předseda poroty a vítěz pátého ročníku soutěže Podnikatel roku 2010, rozhodnutí poroty komentuje takto: „Porota posuzovala víc než 30 podnikatelských příběhů. Kritérii byli osobnost podnikatele, jeho podnikatelský příběh, strategická orientace a také finanční výsledky. Podnikatel roku Ľuboš Fellner je příkladem podnikatele, který věřil svému podnikatelskému snu a dokázal z nuly vybudovat na Slovensku dnes už legendární firmu. Jeho chuť růst, být nejlepší, stejně jako odvaha přinášet na trh doposud neodzkoušené nápady, ho určitě řadí k těm výjimečným osobnostem, jejichž příběhy si zaslouží ocenění.“