ABRA Software ve Švýcarsku - partnerství s firmou Soreco

14. 11. 2018
ABRA Software partnerství se švýcarskou firmou Soreco

ABRA Software rozšiřuje aktivity na švýcarském trhu. Kromě probíhajících implementací informačního systému ABRA Gen v tamních firmách z různých oborů, uzavřel ABRA Software strategické partnerství s významným dodavatelem finančního softwaru Soreco. Švýcarská společnost Soreco vyvíjí a dodává software z oblasti účetnictví a managementu od roku 1988.

Oba softwarové domy společně nabízejí středním a velkým švýcarským firmám komplexní softwarové řešení, které splňuje požadavky zákazníků na digitální transformaci podnikových procesů.

"ABRA Gen je software, který technologicky vyhovuje naší architektuře," vysvětluje Walter Wyss, vedoucí marketingu a prodeje společnosti Soreco. "Firmy potřebují inovovat v oblasti podnikového softwaru a společně s ABRA Software jsme nyní schopni nabídnout jim novou generaci systémů, které rozšíří naše produkty nad rámec finančního softwaru. Partnerství nám umožňuje doplnit naše odborné znalosti z oblasti finančního a provozního účetnictví, kontroly, správy majetku a archivace technologiemi společnosti ABRA v oblasti procesů, automatizace, integrace a velkých a rychlých dat".

"Čím větší je objem firemních procesů, které jsme schopni v našem řešení pokrýt, tím větší je výsledný přínos pro naše zákazníky, což je priorita partnerství se Soreco,“ doplňuje Marzio Tomasetto, generální ředitel společnosti ABRA Software AG ve Švýcarsku.

Švýcarská dceřiná společnost ABRA Software AG sídlí od roku 2017 ve Winterthuru.