Aktuality

ABRA Software vyhrála 1. ligu ITC Squash League

17. 6. 2010

Tým ABRA Software 12. 6. 2010 převzal pohár pro vítěze první ligy prestižní soutěže týmů firem z oblasti informačních technologií, komunikace a vydavatelství ve squashi a ricochetu.

ABRA Software vyhrála 1. ligu ITC Squash League

Tým ABRA Software 12. 6. 2010 převzal pohár pro vítěze první ligy prestižní soutěže týmů firem z oblasti informačních technologií, komunikace a vydavatelství ve squashi a ricochetu.

Vít Barnáš a Martin Bok při slavnostním vyhlášení ITC Squash League​ABRA software dlouhodobě podporuje squashový tým v soutěži ITC Squash League. V lize soutěží týmy firem z oblasti informačních technologií, komunikace a vydavatelství. Tým ABRA Software doposud sbíral úspěchy ve druhé lize, kde byl dvakrát jejím vítězem (2008, 2009). Letos však dosáhl na metu nejvyšší, na první místo 1. ligy. Nejplatnější hráč týmu, Vít Barnáš, navíc exceloval v individuální soutěži, kde nedal soupeřům šanci a suverénně opanoval nejvyšší příčku. Také jediná žena v týmu, Petra Oličová, obsadila vynikající první místo jarního žebříčku v kategorii žen.

12. 6. 2010 se ve Squash Centru PRO-6 v pražských Kyjích konalo finálové kolo individuální soutěže a slavnostní vyhlášení výsledků letošní jarní části ITC Squash League. První místo obsadilo družstvo ABRA Software, které turnajem prošlo bez jediné porážky. Na druhém místě se umístil tým Klanečná, na třetím místě tým místě Perseus A. Na dalších místech skončily týmy AVNET, Cleverlance, SYSCOM, NESS – LOGOS, LMC a Servodata.Vítězný tým je složen ze členů: Petra Oličová, Vít Barnáš, Martin Bok (kapitán týmu), David Kupec a Tomáš Strmíska.


Zajímáte se o systém ABRA Gen? Napište nám!

Zeptejte se CZ