Controlling a finanční řízení v praxi

ABRA online debata

Inspirativní setkání s majiteli firem k praktickému využívání controllingu a finančního řízení.

Finanční kontrola

Zveme vás na online debatu s šéfy firem, kterým controlling a finanční řízení pomáhá se správným rozhodováním.

Kdy a kde

  • KDY: 20. KVĚTNA 2021, 15:00 – 16:30
  • KDE: online (odkaz Vám pošleme po registraci)
  • PRO KOHO: majitelé, CEO, finanční ředitelé

Registrovat

Zeptejte se přímo šéfů těchto firem.
Hosty debaty budou:

Kateřina Svatošová, OK Aviation Group

Kateřina Svatošová
OK Aviation Group

Generální ředitelka skupiny OK AVIATION vede pět dceřiných společností zabývajících se různou činností – letištní služby, prodej letadel, servis, podílové vlastnictví, provoz pro majitele a výcvik a výroba UL letadel.

„V ABRA Software máme tým zkušených lidí, kterým můžeme říkat naše vize a oni je dokáží realizovat do praxe v informačnímu systému.“

Jan Zeman, Biopekárna Zemanka

Jan Zeman
Biopekárna Zemanka

Biopekárna Zemanka je český výrobce sladkých bio sušenek a slaných bio krekrů. Vyrábí ročně přes 180 tun pečiva a produkty vyváží do 11 zemí v Evropě. Všechny produkty nesou označení bio, protože při výrobě se používají jen suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství.

„ABRA BI jsme měli už v minulosti, ale nevyužívali naplno. Teprve teď s inovovaným nástrojem a Lukášovým praktickým pohledem vím, co bylo špatně.“

Alexadnr Koníček, Big Boy

Alexandr Koníček
Big Boy

Zakladatel společnosti Arachis vsadil na výrobu oříškových másel, s nimiž si nyní podmaňuje Česko. Kromě vlastní značky Big Boy vyrábí také pro tři desítky dalších známých firem. Vloni jeho firma utržila přes 100 milionů, když meziročně vyrostla o 130 procent.

Controlling a finanční řízení podrobně

Jak jsme Vás seznámili v dubnovém workshopu, v ABRA Software se controllingu a finančnímu řízení věnuje celý tým odborníků a specialistů na různé oblasti. A to nejen těch přímo spojených s financemi, ale dokážeme pracovat s informacemi z výroby, skladů, personalistiky a dalších oblastí celé firmy. Na každou firmu se díváme jejíma očima a poskládáme pro ni dynamický tým šitý na míru jejím aktuálním potřebám. Na rozdíl od velkých auditorských firem, vhodné řešení nejen navrhneme, ale také realizujeme.

Podívejte se na sestřih důležitých informací
z workshopu Controlling a finanční řízení formou outsourcingu:

Videozáznam na téma Controlling

REGISTRACE NA LIVESTREAM

Chci se registrovat na ABRA online debatu

Přihlášení na akci - LIVESTREAM

Logo ABRA Software