Aktuální verze ABRA Gen 19.4.1 zrychluje práci s adresářem firem

22. 8. 2019
Nová verze ERP ABRA Gen

Zrychlujeme informační systém ABRA Gen. V aktuální verzi 19.4.1 jsme významně vylepšili číselník adresáře firem. Díky nové technologii budou uživatelé s adresářem pracovat rychleji a efektivněji. To se projeví zejména při práci v dokladech, kdykoliv vybíráte z adresáře požadovanou firmu. A nejen to. Přidali jsem také chytrý našeptávač, díky němuž bude výběr požadované firmy otázkou chvilky.

Hlavní novinky verze 19.4.1:

  • Nová technologie číselníku adresáře firem načítá data do paměti po částech, a tím urychluje práci zejména s velkým počtem záznamů.
  • Změna technologie vyžadovala úpravu některých funkcionalit – odstranění Skupin záznamů, řazení seznamu podle databázového serveru a zobrazování celkového počtu záznamů až po stisknutí příslušného tlačítka.
  • V políčku výběru firmy (např. v dokladech) přibyl chytrý našeptávač, který vám nabídne podle prvních zadaných písmen nejvhodnější variantu pro doplnění, případně další varianty vyhledané fulltextovým vyhledávačem.
  • Do API byla přidána možnost volat funkci scriptu pomocí HTTP metod GET a POST.

Seznam všech změn je uvedený v online nápovědě. Updatujte na aktuální verzi už nyní. Kromě uvedených novinek si v předstihu otestujete všechny dosavadní změny v systému a nutný legislativní update na přelomu roku vás v ničem nepřekvapí.

Nezapomeňte také nainstalovat poslední Service Pack, který předejde možným nedostatkům.