ABRA Software a.s.

ABRA E-shop rozšiřuje portfolio o britskou značku Morphy Richards

ABRA E-shop rozšiřuje portfolio o britskou značku Morphy Richards

Štítky: ABRA E-shop

Irena Nováková / 5.1.2017

Téměř polovina českých uživatelů internetu nakupuje online. Zákazníci mají z čeho vybírat. Na českém trhu působí přes 36 000 e-shopů, které loni utržily 98 miliard Kč. Nakupovat online je příjemné, pohodlné a snadné. Založit a provozovat úspěšný e-shop už tak jednoduché není. Cílem je zjednodušit a zautomatizovat desítky úkonů, které souvisí se správou webu, vyřizováním objednávek a řízením skladu. Efektivní provázání těchto kroků zajišťuje ABRA E-Shop, na kterém od léta běží také online obchod s elektronikou značky Morphy Richards

Značku s nabídkou kvalitních spotřebičů, které kombinují moderní inovace s elegantním retro designem, zastupuje společnost Solight. Česká firma využívá ABRA E-shop i pro své další značky. Které faktory rozhodly o výběru řešení od ABRA Software? "Alfou a omegou je přímé propojení našich webů se systémem ABRA. Díky tomu odpadá individuální správa produktů, cen, slev, dostupností a zákazníků. Zákazník má možnost vidět své doklady, generovat ceník, online zapsat objednávku, zjistit stav kreditu a podobně," říká Martin Mencl, manažer informačních technologií ve společnosti Solight.

 

E-shop značky Morphy Richards je propojen s dalšími moduly v ABRA Gen - mimo jiné se skladovým hospodářstvím, prodejem a adresářem. Jaké hlavní bonusy propojení e-shopu s informačním systémem přináší? "Výhodou je správa produktů z ABRA Gen a přímý zápis objednávky do ABRA Gen bez časové prodlevy," uvádí Martin Mencl. Firma Solight vzhledem ke zkušenostem u předchozích e-shopů měla o rozhodnutí dodavatele jasno. Před nasazením ABRA E-Shopu ale nejdřív musela vybrat partnera na tvorbu webdesignu, který dodal HTML šablony. Odborníci z ABRA Software je pak nasadili na webové ABRA řešení a vznikl funkční web. Šablona od ABRA Software se tedy přizpůsobí libovolnému grafickému návrhu. Modifikovat se dají i technické možnosti - naši konzultanti doprogramují potřebné doplňky a požadované funkce.  

Na platformě ABRA E-shop běží téměř 60 českých online obchodů, které prodávají sportovní vybavení, věci pro děti, knihy i elektroniku. Jejich provozovatelé podnikají v oboru, který má podle letošních očekávání Asociace pro elektronickou komerci překonat hranici sto miliard korun. Chcete být součástí tohoto úspěchu? Spojte se s námi a rozjeďte své podnikání online.

bez komentářů

comments powered by Disqus

Odebírejte naše články prostřednictvím RSS