ABRA Software a.s.

ABRA se opět zúčastnila O2 Pražské štafety 4x5

Štítky: ABRA Software

Irena Nováková/foto: RunCzech / 21.6.2017

Slunečné počasí, skvělá atmosféra a k tomu dobrý pocit. V pražské Stromovce se v polovině června uskutečnil štafetový závod na 20 kilometrů, kterého se zúčastnil také tým ABRA Software. Poloviční maraton podpořil dobrou věc - startovné se využilo na podporu charitativních projektů. Během závodu panovala příjemná atmosféra a běžci si akci moc užili. Tady jsou dojmy jednoho z nich.

"Počasí přálo, atmosféra skvělá, fanoušci podél celé trati povzbuzující všechny závodníky - pěkně jsem se proběhl," říká náš programátor Michal, který se závodu zúčastnil také loni. V čem vidí rozdíl? "Loni byla zima, letos vedro, ale naštěstí většina trati je ve stínu, takže se to dalo snést," popisuje závodník, který tvořil tým s kolegy Jirkou, Pavlem a Petrem - úspěšným běžcem loňského maratonu.

Petr s Jirkou závod běželi už loni a tým se tak poučil z předešlých chyb. "Letos jsme na rozdíl od loňska lépe zorganizovali předávky, takže proběhly hladce," upřesňuje Michal. Nejepší chvíle nastaly samozřejmě v závěru, který si užil ve velkém stylu.  "Letos jsem běžel poslední úsek, takže jsem si místo hledání kolegy ze štafety v davu na předávce užil „ovace“ v cílové bráně," dodává Michal s tím, že měl trošku víc zabrat. "Oproti loňsku jsem se o pár vteřin zhoršil," uzavírá.

Závod O2 Pražská štafeta 4x5 s kapacitou 2000 týmů je novinka z portfolia organizátora RunCzech. Letošní druhý ročník byl pojatý jako malá letní párty - součástí akce byl piknik a koncert. V kombinaci s krásným počasím se vytvořila příjemná letní atmosféra, kterou si užili běžci i jejich fanoušci. Náš ABRA tým skončil na hezkém 260. místě s výsledným časem 01:40:09.