ABRA Software a.s.

ABRA si předala štafetový kolík

ABRA si předala štafetový kolík

Štítky: ABRA Software

Michaela Kleinová / 21.6.2018

Štafeta ABRA Software opět zABRAla. Tři ročníky O2 Pražské štafety rovná se tři účasti našeho týmu nadšených běžců. Letošní rok nastoupila štafeta ABRA Software s malou obměnou týmu. Přidaly se dvě nadšené běžkyně Pavlína a Michaela z obchodu a marketingu, s nimiž týmu výrazně přibylo na půvabu. Vývojáři Jirka a Michal se účastnili i předchozích ročníků a ani tentokrát tým nezklamali a podali výborné výkony. Pozitivní atmosféra, odpolední slunce, nadšené ovace fandících, to vše zaručilo skvělé podmínky pro červnový běh ročníku 2018, který byl doprovázen hudbou, dobrým jídlem i pitím.

Běžci nenechali nic náhodě a pečlivě si domluvili místo i signály k předávce, aby nedošlo k časovým ztrátám. Až na první předání proběhlo vše hladce. „Trochu jsem Páju hledal, protože je u předávek opravdu zmatek, ale nakonec jsme se úspěšně našli a mohla vyrazit,“ komentuje situaci na předávce Jirka, který štafetu zahájil. „Koukala jsem na to z dálky a nebylo to nic hrozného. Shodli jsme se, že na to, jak jsme příliš netrénovali, naše výsledky předčily veškerá očekávání. Asi máme ten běh v krvi,“ dodává Míša. „Michal dokonce překonal svůj osobní rekord. Za rok běžíme zase,“ uzavírá.

V O2 Pražské štafetě, pod záštitou RunCzech, se běželo opět 4x5 km, které tým ABRA Software zvládl bez problému uběhnout v celkovém čase 1:42:29 s výsledkem krásného 337. místa. Závodu se během dvou dnů účastnilo téměř 2000 týmů, tedy zhruba 8000 běžců, kteří si závod společně užili a proběhli se pražskou Stromovkou až do zdárného cíle na Výstavišti Holešovice.

bez komentářů

comments powered by Disqus

Odebírejte naše články prostřednictvím RSS