ABRA Software a.s.

Český ERP poprvé v aplikaci pro smartwatch.

Český ERP poprvé v aplikaci pro smartwatch.

Irena Nováková / 15.3.2016

Naši programátoři z oddělení Mobile Solution měli od ledna plné ruce práce. Během několika týdnů vyvinuli aplikaci pro smartwatch, která je provázaná s firemním softwarem. Manažeři tak mají okamžitý přehled firemních dat v reálném čase. Kdykoliv a odkudkoliv. Stačí se jen dotknout hodinek.

Novinka je zatím dostupná pro chytré hodinky s operačním systémem Android, v přípravě je také verze pro platformu iOS. A jak to celé funguje? Aplikace je napojená na informační systém ABRA G4, ze kterého umí vytáhnout potřebná data. Zobrazí grafy, upozorní na nové události a umožní schválit dokumenty a procesy. Zobrazovaná data i jejich grafická konfigurace se dají nastavit podle uživatelských preferencí. Znáte to. Někdo rád vdolky, jiný zase koláče.

Co všechno aplikace pro smartwatch od ABRA Software umí:

• Zobrazit přehled firemních dat - Obrat, pohledávky, stav skladu a další informace. Uživatel si nastaví, které informace a procesy potřebuje mít k dispozici a zároveň si může zvolit vizuální podobu grafického výstupu.

• Upozornit na nové události – Nastavitelné notifikace o dění ve firmě se zobrazí na displeji a dají o sobě vědět prostřednictvím vibrace.

• Umožnit schvalování dokumentů a procesů – Například přijaté faktury nebo žádost o dovolenou.

Nová aplikace, která funguje pro chytré hodinky i telefony, je propojená se systémem Business Intelligence od ABRA Software - plně definovatelný portál pracuje s obchodními daty, jejichž přehled poskytuje manažerům inteligentní podporu v rozhodování.

Další informace o novince pro smartwatch najdete na stránce aplikace.

bez komentářů

comments powered by Disqus

Odebírejte naše články prostřednictvím RSS