ABRA Software a.s.

Chybí Vaší firmě lidé? ABRA Gen ví, jak na to.

Chybí Vaší firmě lidé? ABRA Gen ví, jak na to.

Štítky: ABRA Gen

Irena Nováková / 12.1.2017

Práce je hodně, lidí málo. Problém, který aktuálně řeší většina českých firem. Nedostatek zaměstnanců potvrzují i statistiky. Míra nezaměstnanosti (aktuálně 3,8 %) je nejnižší od roku 2008. Podle dat Eurostatu máme dokonce nejnižší nezaměstnanost v celé EU (hned po nás je Německo). Jak to vyřešit? Nehledejte nové lidi, hledejte způsob, jak dělat věci jinak. Automatizujte, sledujte data a myslete v souvislostech.

Světem moderních technologií hýbou tři trendy, které v budoucnu promění přístup k podnikání. Automatizace, digitalizace a robotizace. Rutinní činnosti přebírají sofistikované programy. Opakované záležitosti, které v minulosti musela zastávat lidská ruka, dnes nahrazuje chytrý software. Jmenuje se ABRA Gen a je z dílny silné technologické firmy ABRA Software. Jaké Vám přinese výhody?

Ušetříte na personálních nákladech

Součástí ABRA Gen je Automatizační server, který umí vystavovat faktury, zálohovat data a provádět sekvence úkonů – úplně stejně jako člověk, který pracuje s informačním systémem. Výsledkem je výrazná úspora lidské práce. Ušetřené náklady věnujte strategickému rozvoji a hledání kreativních řešení. Protože o úspěchu dnes rozhoduje především dobrý nápad.

Využijete zdroje na maximum

S automatizací souvisí také propojení aplikací. Díky WebAPI můžete data z ABRA Gen dostat online do jakékoliv aplikace a naopak. Pokud například provozujete e-shop a zároveň používáte náš informační systém, pomocí API můžete automaticky vystavovat faktury nebo upravovat skladové položky. Přenášet se dají také seznamy firem, statistiky, aktualizace skladových položek a další data. WebAPI a vše kolem něj představuje otevřený soubor nástrojů, funkcí a operací, které má programátor volně k dispozici. Může pracovat se standardními nástroji, aniž by potřeboval studovat složitou dokumentaci. Odeslané požadavky si programy zprostředkují mezi sebou. Výsledkem je pokročilá automatizace, která výrazně šetří čas.

Získáte přehled

V ABRA Software se v posledních měsících intenzivně věnujeme vývoji ABRA BI. Chytrý nástroj pro analýzu a vizualizaci firemních dat slouží k rychlému rozhodování. Ukazuje vybrané informace, které vizualizuje do grafů, barevných budíků, infografik nebo alertů. Data přitom bere z ABRA Gen i z jakéhokoliv jiného zdroje informací (třeba z Excelu nebo Google dokumentů).

Aplikace je dostupná na počítači, tabletu i smartwatch. Kdykoliv a odkudkoliv. Stačí být online. A co všechno umí zobrazit? Cokoliv, co si nastavíte. K nejoblíbenějším reportům patří okamžitý stav peněžních prostředků v pokladnách a bankách, pohledávky a závazky, hospodářský výsledek, fyzický stav zásob nebo seznam TOP zákazníků. ABRA BI v reálném čase zobrazuje relevantní firemní data, která jsou nutná pro efektivní manažerská rozhodnutí.

Detailní informace k ERP systému ABRA Gen, se kterým využijete své zdroje na maximum, najdete v našem produktovém portfoliu.

bez komentářů

comments powered by Disqus

Odebírejte naše články prostřednictvím RSS