Aktuality

České firmy ukázaly svou sílu. Ovládly žebříček Technology Fast 50

4. 12. 2020
ABRA Software je partnerem Deloitte Technology Fast 50

Společnost Deloitte letos opět vyhlásila 50 nejrychleji rostoucích technologických firem ve střední a jihovýchodní Evropě a my jsme byli u toho. Jako partner žebříčku Deloitte Technology Fast 50 máme v ABRA Software radost, že se v hlavní kategorii Fast 50 umístilo hned 21 českých firem.

Společnost Deloitte již více než dvě desetiletí oceňuje nejrychleji rostoucí veřejné a soukromé technologické společnosti. V předchozích letech se v žebříčku umístil například Rohlik.cz, který využívá informační systém ABRA Gen, nebo Prusa Research 3D printers, zákazník naší ABRA Flexi. Letos se mezi českými firmami na prvním a celkově na druhém místě umístil logistický startup DoDo, který za poslední čtyři roky zvýšil tržby o neuvěřitelných 8427 procent.

"Českým technologickým firmám velmi držíme palce a fandíme jim," říká zakladatel ABRA Software Jaroslav Řasa.

Zajímavý je tako pohled na žebříček Rising Star, kde jsou zařazeny mladé firmy, které nesplňují podmínku čtyřletého působení na trhu splnily, ale i tak výrazně rostou. Tuto kategorii ovládla česká společnost FF Trader, která prostřednictvím platformy FTMO hledá obchodníky na kapitálových trzích. Zaznamenala růst o 2356 procent.

Všem úspěšným českým technologickým firmám gratulujeme!

Podívejte se na kompletní výsledky v PDF.