Co se vyplácí v podnikání? Kvalitní informace

25. 6. 2019
Setkání Exec club v Brně

Každý podnikatel má svůj příběh. Na cestě k perspektivní firmě zažil úspěch i složitější období, kdy se dostal do potíží. Co ve složitých situacích dělat a jak je zvládnout? Skutečné příběhy, tipy a zkušenosti, jak se dostat ze dna opět na vrchol zazněly na inspirativním setkání v brněnském Exec clubu.

Mezi řečníky vystoupil i Peter Dobeš, majitel společnosti Bricol-M spol. s r.o., která již více než 20 let patří mezi lídry na trhu v prodeji obalového skla pro potraviny a nápoje. Pan Dobeš podniká od roku 1990. Dnes zaměstnává 50 spolupracovníků a díky pracovitosti a disciplíně se mu podařilo vybudovat úspěšnou firmu pomocí vlastního kapitálu, ne úvěrům.

A co se panu Dobešovi vyplácí v podnikání? Mezi klíčové věcí patří rychlý přísun kvalitních a aktuálních informací. S evidencí firemních dat firmě Bricol-M pomáhá informační systém ABRA Gen, který servíruje důležité informace online v přehledných tabulkách a grafech pomocí nástroje ABRA BI. „Lidé potřebují mít všechno přímo naservírované, aby se mohli správně rozhodovat. V ABRA BI se stačí na přehled podívat jedním okem a hned je jasné, jakým směrem se data ubírají,“ říká Peter Dobeš.

Přečtěte si celý rozhovor s Peterem Dobešem, kde se dozvíte, jak využívá informace v řízení své firmy.

Peter Dobeš, Bricol-M vystoupil na brněnském Exec clubu

Exec club je podnikatelský klub pořádaný za podpory společnosti Business Success. Tento klub je určen podnikatelům a vedoucím pracovníkům z celé České republiky, kteří se chtějí vzájemně setkávat a sdílet mezi sebou své zkušenosti. Za podpory ABRA Software se 18. června 2019 uskutečnilo podnikatelské setkání na téma „Skutečné příběhy v podnikání – ze dna na vrchol“, kde zaznělo mnoho inspirativních příběhů významných českých podnikatelů.