Blog

Digitalizace výroby s ABRA Gen podpořila společnost ELKO EP v získání Ceny za Průmysl 4.0

5. 10. 2022
Výrobní linka v ELKO EP, kterou řídí ERP systém ABRA Gen

Společnost ELKO EP se stala vítězem Ceny za Průmysl 4.0, kterou již potřetí udělil Svaz průmyslu. Za vítězstvím stojí inovativní vedení firmy, práce interních týmů a také informační systém ABRA Gen, který poskytl platformu pro plnou digitalizaci výrobního procesu. 

Nasazení systému ABRA Gen totiž umožnilo společnosti ELKO EP digitální transformaci výroby a s tím možnosti sledovat a kontrolovat materiál a komponenty na skladě, výrobu a kompletní identifikaci výrobků až k zákazníkovi.

„Jsme moc rádi, že implementace našeho systému pomohla ELKO EP nejen k vítězství, ale hlavně k tomu, aby firma lépe fungovala. To je totiž hlavním smyslem našeho produktu. Pomáhat firmám být efektivnější a dosahovat tak lepších výsledků,“ řekl Petr Vojta, obchodní ředitel ABRA Software. „Digitalizace do oblasti průmyslu proniká postupně. Je ovšem jasné, že nasazení informačních systémů a technologií bude pro úspěch výrobních firem nezbytné. A náš systém je zde právě k tomu, aby jim v této transformaci pomohl,“ dodává Vojta.

TIP: Přečtěte si případovou studii digitalizace výroby v ELKO EP.

Konkrétní kroky ELKO EP na cestě k digitalizaci

Inteligentní software dokáže řídit a automatizovat všechny firemní procesy. V praktické brožuře vám ukážeme 10 konkrétních příkladů digitalizace s využitím informačního systému ABRA, které pomohly firmě ELKO EP s efektivním plánováním a řízením výroby s přímou vazbou na skladové hospodářství a prodej.

Jak digitalizovat firemní procesy

10 praktických tipů, jak efektivně digitalizovat výrobu, sklady a prodej

ABRA zpravodaj - jednoduchý formulář