Aktuality

Do distribuce byla uvolněna verze 11.03.13 CZ produktů G1, G2, G3 a G4

19. 8. 2011

Tato verze je opravnou verzí certifikované verze 11.03.12 CZ.

Oproti verzi 11.03.12 obsahuje pouze tyto změny:

  • Opravena chyba, kdy vychystávání objednávky nebo vytváření polohovacího dokladu ze skladového dokladu skončilo za jistých okolností kolizí.
  • Opravena obnova dat z ABF zálohy a update na novou verzi v případě, že v databázi existují vzájemně provázané pohledy a nebo pohledy nad tabulkami, u kterých se v update mění doména.
  • ISDOC – Do agendy Kategorie dokumentů byl pro kategorii ISDOC vydaný přidán vzorový text pro tělo a předmět e-mailu, který je vhodné použít pro zprávu zasílanou odběrateli spolu s ISDOC dokladem. Update se pokusí tento vzorový text doplnit i u již existujících kategorií ISDOC vydaný, ale jen u takových, které nebyly editovány v předchozí verzi, v níž již položka Tělo e-mailu existovala. Pokud Vám daný text nevyhovuje, pak si jej v definici kategorie upravte dle potřeby.
  • Bankovní ovladač Gemini – Opraveno rozpoznávání, zda se jedná o tuzemský nebo zahraniční bank.výpis.
  • Byla opravena chyba, která se projevovala tím, že do faktury vydané nebylo možno vybrat šarže následně poté, co systém upozornil, že žádné nebyly dosud zadány.
  • Byla opravena chyba, která znemožňovala uložit objednávku přijatou na skladovou položkou, která má na skladu dispozici s hodnotou na více jak čtyři desetinná místa v jednicové(evidenční) jednotce.
  • Modul Výroba: Opravena chyba, která nastala v rámci výdeje materiálu při změně množství výrobků.

Podrobný popis změn je uveden v příloze Certifikátu SW produktu ABRA, který najdete na našem Zákaznickém portálu.


Zajímáte se o systém ABRA Gen? Napište nám!

Zeptejte se CZ