Aktuality

Doplňující informace k tiskové zprávě ze dne 15. 12. 2009 – Profitable solutions o.s.

15. 12. 2009

Dne 24. 9. 2009 proběhla v Praze ustavující schůzce Sdružení „Profitable solutions o.s.“ – sdružení uživatelů ERP systémů, na které byly odsouhlaseny Stanovy sdružení, které deklarují poslání, cíle a zásady činnosti Sdružení. Dne 4. 12. 2009 byl proces registrace tohoto občanského sdružení u MVČR završen přidělením Identifikačního čísla.

Profitable solutions o.s.

Proč bylo Sdružení založeno:

Vznik tohoto sdružení byl iniciován uživateli ERP systému K2 v reakci na aktuální situaci na trhu s ERP systémy, konkrétně na nestabilní situaci v partnerské síti servisních organizací informačního systému K2.

Poslání Sdružení „Profitable solutions o.s.“:

Posláním sdružení je sdružovat fyzické a právnické osoby využívající celopodnikový informační systém ERP (zejména pak, nikoli však pouze informační systém K2) a chránit zájmy těchto osob jako koncových zákazníků takovéhoto informačního systému.

Hlavní cíle činnosti Sdružení „Profitable solutions o.s.“:

  • Chránit vynaložené investice členů Sdružení do oblasti informačního systému.
  • Zajistit výměnu zkušeností s implementací celopodnikového informačního systému nebo jeho nových částí, s provozováním takovéhoto informačního systému spočívající zejména v řešeních efektivně („chytře“) podporujících podnikové procesy.
  • Přicházet se zpětnou vazbu od koncových zákazníků využívajících celopodnikový informační systém v oblasti kvality poskytovaných služeb, potřebách zákazníků v oblasti informačních systémů, spokojenosti s provozem informačního systému a s nápady, jak zefektivňovat provoz informačního systému.
  • Dohlížet na naplňování stanoveného rozvoje nového informačního systému a realizaci změn (zejména legislativních či jinak důležitých) v aktuálním informačním systému.
  • Dohlížet na kvalitu a efektivitu poskytování souvisejících a podpůrných ICT řešení. Zajistit smluvní vztah s vlastníky informačního systému a společnostmi poskytující speciální nadstavby a servis, který umožní naplnit cíle sdružení.
  • Dohlížet na zásadní změny ve společnostech vyrábějících a distribuujících celopodnikový informační systém a na něj přímo napojené informační nadstavby.
  • Zajistit právní služby pro bezpečné a efektivní provozování informačního systému koncovými uživateli – členy sdružení. Eventuálně zprostředkovat právní zastoupení členů sdružení.

Přípravný výbor Sdružení „Profitable solutions o.s.“:

Jiří Kolář, LINET, – předseda

Dalibor Bek, Kebek – člen

Jiří Michek, Argo – člen

Václav Krs, B&BC – člen

Richard Procházka, HDS – člen

Jak se stát členem či získat informace o Sdružení “Profitable solutions.s.“:

Máte-li zájem o spolupráci či přímo o členství ve se Sdružení Profitable solutions o.s., zašlete prosím zprávu na adresu pripravny.vybor (zavináč) syst.cz, obratem Vám zašleme formulář s možností přihlášení se ke členství. Pokud budete chtít získat doplňující informace o členství ve Sdružení zákazníků (jako jsou například stanovy tohoto Sdružení), pište své otázky na výše uvedenou e-mailovou adresu.


Zajímáte se o systém ABRA Gen? Napište nám!

Zeptejte se CZ