ABRA Gen

Informační systém pro střední a velké firmy, který spolehlivě pokrývá firemní procesy.

Mám zájem o ABRA Gen
Firemní data v hodinkách

Komplexní ERP systém

Díky desítkám modulů a rozsáhlým možnostem vývoje na míru přináší na jednom místě dokonalý přehled o celé firmě. Podporuje správu a řízení chodu firmy, od organizace obchodní činnosti přes řízení zásob, výrobu, poskytování služeb až po vedení účetnictví, reporting a podporu rozhodování. ABRA Gen díky velké variabilitě nachází uplatnění ve všech odvětvích podnikání.

ERP ABRA Gen v 63 sekundách.

Úvodní seznámení s ERP ABRA Gen

Podrobnější seznámení s ABRA Gen

Přinášíme špičkové technologie.

S pořízením ERP ABRA Gen získáte nejnovější softwarové inovace: integrované vlastní řešení Business Intelligence s okamžitou vizualizací dat a rozhraní API, které umožňuje propojit jakékoliv aplikace a zařídit jejich vzájemnou komunikaci. Informace budete mít k dispozici vždy a všude, třeba i na chytrých hodinkách.

Diagram digitalizace ABRA Gen

Proč zvolit

ABRA Gen

ABRA Gen je ERP systém, který obsáhne každou firemní oblast a přizpůsobí se různým oborům podnikání. Sahá od CRM až po výrobu a poprodejní servis. Může sloužit jako jediný informační systém ve firmě.

Funkce (moduly) informačního systému ABRA Gen

Využijte desítek špičkových modulů jako CRMvýrobaskladové hospodářství, Business Intelligence nebo e-shop. Podívejte se na kompletní seznam modulů, které umíme přizpůsobit přesně vašim potřebám:

Jednotné a intuitivní ovládání

Moduly mají jednotné a intuitivní ovládání, jsou maximálně provázané a umožňují práci ve více agendách současně. Další specializované funkce z oblastí obchodu, výroby, služeb a financí jsou k dispozici v rozšířené verzi systému. Chcete se poradit, jakou konfiguraci systému ABRA Gen pro své podnikání zvolit?

Kontaktujte nás, případně si prostudujte doplňky systémdoporučenou HW konfiguraci.

Zobrazit všechny moduly

Jak systém implementujeme?

Naše systémy zavádíme profesionálně s využitím prověřené metodologie. Díky tomu vám zaručíme rychlou a bezproblémovou implementaci a detailní přehled o aktuálním stavu projektu.

Jak ABRA Gen funguje v praxi?

ABRA Gen pomáhá již v 10000 firmách. Nasazen v mnoha typech podnikatelských oborů. Pomáhá v podnikání například společnostem YVES ROCHER, PETROF, LAKTOS, a TEMO – telekomunikace. Přečtěte si případové studie našich zákazníků nebo náš systém rovnou vyzkoušejte.

Máte zájem o informační systém ABRA Gen?

Mám zájem o předvedení [post_title] CZ