Hromadná fakturace

Snadné automatizované vytváření faktur z objednávek.

Mám zájem o předvedení
blank

Řešení je určeno firmám, které hromadně z objednávek přijatých nebo dodacích listů vytvářejí faktury vydané (popř. jen z objednávek přijatých dodací listy). Často bývá využito ve spojitosti s vyřizováním objednávek z e-shopu, ale i jiných procesních prostředích.

Obsluha si v agendě objednávek přijatých nebo dodacích listů vybere doklady ke zpracování a s pomocí tlačítka v pravém menu spustí příslušnou funkci. V případě bezchybného zpracování je zobrazena agenda nově vytvořených dokladů s možností jejich rychlé kontroly, dalšího zpracování nebo tisku. V případě vzniklých chyb jsou tyto po dokončení zpracování zobrazeny obsluze k vypořádání.

V rámci funkčnosti je možné vytváření samostatných dokladů (jeden zdrojový doklad = jeden výstupní doklad), tak i slučování zdrojových dokladů buď za jednu odběratelskou firmu, nebo dle jejích provozoven (některé firmy si přejí mít pro každou provozovnu zvláštní fakturu). Způsob fakturace je možné nastavit individuálně pro každou firmu v adresáři. V rámci nasazení je stanoveno pravidlo pro výběr řady výstupních dokladů, takže např. některé doklady jsou fakturovány do tuzemské a jiné do zahraniční řady faktu vydaných.

Příklad použití:

V agendě si označíte 100 objednávek přijatých a stisknete tlačítko „FV hromadně“. Po zpracování se otevře agenda faktur vydaných, kde jsou zobrazeny všechny nově vytvořené faktury vydané sloučené za jednotlivé firmy.

Mám zájem o předvedení doplňku Hromadná fakturace

Mám zájem o předvedení [post_title] CZ