Schvalování dokladů

Schvalovací proces musí být pečlivý a zároveň rychlý a jednoduchý.

Mám zájem o předvedení
blank

Rozhodující je nastavení pravidel, podle kterých se bude při schvalování postupovat. Jejich konkrétní podobu stanovíte vy, o jejich automatizaci se postará ERP systém ABRA Gen.

Nemusíte myslet na to, co všechno je třeba schválit. Kdykoliv se můžete podívat, v jaké fázi schvalovacího procesu se doklad právě nachází, takže uvidíte i to, jestli u někoho nečeká na schválení více dokladů. K dispozici máte také historii provedených kroků.

Výhody systému ABRA Gen ve schvalovacím procesu

  • Umí analyzovat a vyhodnotit schvalovací procesy. Proč se dokumenty nejčastěji vrací? Jaké procesy trvají nejdéle? Na tyto i další otázky dostanete odpověď.
  • U schválených i zamítnutých dokladů lze povolit opravy. Po provedení opravy se spustí nový schvalovací proces. V případě drobných úprav předem označených za „nepodstatné“ je dokument i nadále považován za schválený.
  • Rozdělení kompetencí při schvalování se dá nastavit podle typu práce a stupně odpovědnosti. Nastavit lze také případné schválení v zastoupení, pokud je ve firmě možné.
  • Systém umí nastavit podmínky pro jednotlivé kroky schvalování. Stanovit se dá například výše částky, typ dokladu i další kritéria.
  • Nastavit můžete i automatický posun dokumentu po schválení do další fáze procesu.

Tipy a triky

  • Nadřízení si rychle zobrazí, co je potřeba schválit. Dokumenty mohou schválit, ale také je zaslat zpět k doplnění či přepracování a případně k nim vložit i poznámku s instrukcemi. Zaměstnanci mohou snadno sledovat schvalovací postup.
  • Systém dokáže hlídat termíny a včas upozornit na riziko jejich překročení.

Mám zájem o předvedení modulu Schvalování dokladů

Mám zájem o předvedení [post_title] CZ

Související články a videa