Přizpůsobení na míru

Každá firma je jiná. A každé umíme na míru vytvořit to pravé prostředí pro podnikání.

Ilustrační obrázek: zakázková řešení ERP ABRA Gen

Informační systém ABRA Gen dokážeme upravit, přizpůsobit funkcemi i zobrazením a navázat na něj aplikace třetích stran. Využijte zkušeností našich konzultantů a nechte si systém upravit přesně podle potřeb vašeho provozu.

Individuální přizpůsobení ABRA Gen

Informační systém ABRA Gen je vysoce variabilní a disponuje širokou škálou nástrojů umožňujících doplnit a vyladit všechny funkce podle potřeby konkrétní firmy. Většinu uživatelských úprav zvládnete bez hlubších IT znalostí, náročnější nastavení zajistí naši odborníci. Můžete využít služeb našich konzultantů nejen v Praze, ale i v dalších pobočkách v České i Slovenské republice.

Nástroje přizpůsobení:

  • Pokročilý editor dovoluje úpravu a vytváření vlastních tiskových sestav.
  • Pro pokročilé uživatele systém nabízí definovatelné a variantní formuláře, které dovolují pracovat s libovolnými položkami.
  • Můžete si také definovat vlastní položky různých typů a vlastností a ty pak využít k návrhu vlastních definovatelných či variantních formulářů.
  • Panel definovatelných údajů vám nabídne rychlou informaci o vybraných záznamech.
  • Editor sloupců umožňuje vlastní uživatelské přidávání, odebírání či řazení sloupců v tabulkách, které navíc podporují rychlý export do MS Excel.
  • Sestavíte si definovatelné exporty dat.
  • Systém umožňuje vytvářet vlastní číselníky.
  • Na míru lze upravit také definice mezd.

Skriptování

Skriptování patří mezi klíčové nástroje přizpůsobení informačního systému. Prostřednictvím integrovaného programovacího prostřední dává možnost výrazně ABRA Gen modifikovat.

Otevřené rozhraní API

Rozhraní API představuje nejmodernější způsob propojení aplikací, a to jak v lokální síti, tak i přes internet. Díky němu ABRA Gen snadno a automaticky komunikuje s jinými aplikacemi nebo stroji. To přináší široké možnosti úspory ruční práce, snížení chybovosti a přizpůsobení potřebám firmy. V informačním systému se díky API scházejí online data ze všech propojených aplikací. Všechna data jsou tedy uložena na jednom místě a vy máte jistotou, že jsou vždy aktuální. Více o API.


Nenašli jste, co jste hledali? Zkuste zakázkové aplikace. Tvoříme mobilní aplikace, webové informační systémy i B2B portály.

Potřebujete přizpůsobit chování informačního systému ABRA Gen
přesně vašemu provozu?

Neváhejte se na nás obrátit.

Mám zájem o předvedení Přizpůsobení ERP na míru CZ