ERP systémy pro firmy

Software pro plánování podnikových zdrojů, správu, řízení a integraci dat ve všech oblastech firemních procesů.

ERP systémy pro firmy

FAQ na téma ERP

ERP je zkratka pro Enterprise Resource Planning. Software pro plánování podnikových zdrojů, správu, řízení a integraci dat ve všech oblastech firemních procesů: plánování, zásoby a skladové hospodářství, nákup, prodej, marketing, finance, personalistika a další.
Video: Co znamená označení All-In-One ERP?

Jde o komplexní nástroj pro plánování podnikových zdrojů, správu a řízení celé firmy. ERP integruje data ze všech firemních oblastí, dává podklady manažerům, automatizací snižuje náklady a zefektivňuje pracovní procesy.
VIDEO: Vysvětlení, co je ERP systém.

Podnikatel potřebuje mít ve firmě pořádek. Je důležité mít evidenci prostředků, vykonané práce a úkolů. Data ze systému ERP mohou pomoci v analyzování a v pohledu do budoucnosti. Informační systémy pomáhají firmu řídit a ulehčují od zbytečné práce.

Podnikatel potřebuje mít ve firmě pořádek. Je důležité mít evidenci prostředků, ERP je vhodné pro všechny, a to i ty nejmenší. Když má někdo malou živnost musí také vést evidenci a moderní systém mu řekne, jak na tom firma je. Každý podnikatel by se jednou za čas měl zamyslet nad tím, co dělá a kam kráčí, a to vidí právě v číslech.
Video: Pro koho je ERP vhodný.

Velikost firmy určuje složitost procesů a tomu musí informační systém odpovídat. Jsou různá řešení v různých cenových kategoriích. Každý dodavatel ERP systémů ve své nabídce konkretizuje, pro jak velkou firmu se jeho systém hodí.
10 tipů, jak změnit nebo vybrat ERP systém.

Zrevidujte si procesy ve firmě a ujasněte si, co pro vás má nový systém udělat. Vyberte si dodavatele ERP, který vám rozumí. Komunikujte s ním otevřeně. Pověřte řízením implementace za vaši firmu projektového manažera. Testujte. Školte.
10 tipů, jak hladce implementovat informační systém.

Velký byznys

ABRA Gen

Výkonný informační systém pro řízení a provoz velké nebo střední úspěšné firmy.

Je Gen pro nás?

Potřebujeme silný software, který zjednoduší řízení, ušetří čas díky automatizaci a podpoří růst firmy. Systém, ve kterém jsou všechna data pohromadě v jedné platformě a lze ho libovolně přizpůsobovat měnícím se potřebám.

Uživatelé ABRA Gen

Menší firmy

ABRA Flexi

Chytrý software pro menší byznys.
V cloudu a s API.

Je Flexi pro mě?

Jsem neustále v pohybu. Rád řeším věci rychle a jednoduše. Pracuji nejen v kanceláři, ale i doma nebo na cestách. Potřebuji aplikaci přesně do ruky, kterou lze důmyslně nastavit tak, že firemní agendu řeší z velké části sama a je možné ji s čímkoliv propojit díky API.

Uživatelka ABRA Flexi

ERP jako komplexní informační systém

Podporuje plánování podnikových zdrojů, správu, rozhodování a integraci dat ve všech oblastech pracovních procesů:

Klíčový přínos ERP systému je v integraci informací z různých zdrojů do jednoho místa. Evidence prostředků, vykonané práce a úkolů ve formě dat pomáhají analyzovat stav firmy a umožňují pohled do její budoucnosti. ERP tak pomáhá firmu řídit a automatizovat.

Máte zájem o předvedení ERP systému?

Mám zájem o předvedení Enterprise Resource Planning (ERP) CZ