Aktuality

Fórum inspirace proběhne již tento týden

10. 9. 2012

Nezisková konference FÓRUM INSPIRACE, na které budou známé osobnosti českého podnikatelského prostředí sdílet své zkušenosti a znalosti s účastníky z řad podnikatelů i studentů, proběhne již tento týden, a to ve dnech 13. a 14. září 2012 v novém Kongresovém centru ve Zlíně.

Fórum inspirace

Inspirací prvního ročníku neziskové konference Fórum INSPIRACE, která proběhne 13. – 14. 9., je Baťa a jeho odkaz a slavná soustava řízení.

Účastníci konference si z přednášek a doprovodného programu odnesou především inspiraci pro své vlastní podnikání. Organizátoři si kladu za cíl z dlouhodobého hlediska podporovat tradiční česko-slovenskou manažerskou školu a férové podnikatelské prostředí.

 

Na Baťův odkaz navážou přednášející, kteří budou sdílet své podnikatelské zkušenosti. O své znalosti se podělí úspěšní podnikatelé, často se světovými úspěchy, kteří běžně na konferencích nevystupují.

 

O své know-how se tak s účastníky podělí například světoznámá architektka Eva Jiřičná, zakladatel Papiriusu a projektu Dobrý Anděl Petr Sýkora, nebo Václav Novák, který pomohl v minulosti restrukturalizovat takové podniky, jako jsou ČSA nebo Vítkovice.

 

Konference je určena především podnikatelům a vedoucím pracovníkům se zodpovědností za rozvoj podniku z řad SMB firem, ale i živnostníků či větších firem. Program přednášek a diskuzních panelů je otevřen také pro vysokoškolské studenty, kterým Fórum INSPIRACE nabízí příležitost setkat se s těmi nejúspěšnějšími z českého podnikatelského prostředí.

 

Registrace probíhají on-line na www.forum-inspirace.cz/registrace do středy a pro případné zájemce i na místě. ABRA Software dlouhodobě podporuje podnikatelské prostředí a oblast vzdělávání. Patří mezi zakladatele soutěže o nejlepší diplomovou práci „Diplomová práce roku“, podporuje projekty bojující za zlepšení kvality vzdělávání a podnikání v České republice a na Slovensku.

 

Fórum INSPIRACE mediálně podpořilo vydavatelství Economia se svými tituly Ekonom a Hospodářské noviny, dále pak luxusní dvouměsíčníky Culinary art of living a Business Woman.

 

Program konference a další podrobné informace najdete na www.forum-inspirace.cz

 
Inspirace. Sdílení. Názory. Možnosti

Zajímáte se o systém ABRA Gen? Napište nám!

Zeptejte se CZ