Aktuality

Fórum inspirace

16. 4. 2012

Je nezisková konference, která stojí na principech české manažerské školy a klade si za cíl stát se komunikační platformou pro sdílení znalostí a zkušeností mezi podnikateli a manažery.

Jsme přesvědčeni, že i v dnešním, často zkorumpovaném a bezpáteřním obchodním prostředí, žijí podnikatelé a manažeři, kteří ctí principy férového podnikání a navazují na tradice české manažerské školy, která staví na pracovitosti, poctivosti a inovativních myšlenkách.  Dokonce věříme i tomu, že takových manažerů je většina a že jste jedním z nich i vy. Přijeďte tedy na konferenci a načerpejte inspiraci od podnikatelů, kteří se svou pílí a inovativními přístupy dostali mezi světovou špičku.

Naším cílem je, abyste z Fóra inspirace odjížděli nabití energií a znalostmi, které posunou vás a vaši firmu zase o kus dál.

Fórum inspirace se koná v nádherných moderních prostorách Kongresového centra Zlín v termínu 13. – 14. září 2012.

Kongresové centrum ve Zlíně

Komu je konference určená?

Konference je vhodná zejména pro podnikatele, ředitele, manažery a vedoucí pracovníky se zodpovědností za rozvoj podniku
z řad SMB firem, ale i živnostníků či větších firem. Z konference si tito lidé odnesou nejen nové znalosti a dovednosti, ale i
kontakty a sdílení.

Program přednášek a diskuzních panelů je vhodný také pro vysokoškolské studenty, kteří se mohou této části programu účastnit za výhodnou studentskou cenu 300 Kč včetně DPH. Studentům tak nabízíme neopakovatelnou příležitost, díky níž se dostanou mezi elitu českého podnikání a budou tak mít šanci zjistit, jak funguje komplexní  řízení a expanze firem nebo třeba motivace zaměstnanců. Podmínkou je předložení studentského indexu.

Podrobné informace a registrace již brzy na www.forum-inspirace.cz

Mise Fóra inspirace

Jsou lidé, kteří dokáží inspirovat. Třeba jen tím, že mají jiný úhel pohledu. Že si dokáží spojit, co je pro jiné nepředstavitelné. Že mají odvahu nahlédnout za hranice toho, co jiní nazývají možným. Každý z nich má své přednosti, svoje bohatství, jiné. Tak jako každý z nás. Navzájem si můžeme rozšířit obzory. Inspirovat se. Sdílet znalosti a zkušenosti a pomoci tak sobě navzájem. Obohatit se. Proměnit manažerskou tradici v inspirující realitu.

Inspirací letošní konference je nám postava Tomáše Bati. Byl jedním z těch, kteří proměnili tvář byznysu a bez falešné přetvářky dokázal pomoci všem, kteří pro něj pracovali. Uměl sdílet své bohatství a věděl, že jedině spoluprací dokáže vzniknout to, co pomůže všem bez rozdílu. Svým jednáním založil tradici férového a poctivého podnikání, takzvanou českou podnikatelskou školu. Pokračujme tedy směrem, který nám ukázal.