Aktuality

Globus International zvolil systém ABRA

29. 9. 2008

Přední český dovozce zahraničních vín, společnost Globus International, si vybral informační systém G3 od ABRA Software.

Přední český dovozce zahraničních vín, společnost Globus International, si vybral informační systém G3 od ABRA Software.

Dovozce vín z celého světa, společnost Globus International spol. s r. o. působí na trhu od roku 1990 s krédem dodávat zahraniční vína vysoké kvality za rozumné ceny. Díky bohatým zkušenostem s promotion službami efektivně propaguje dodávané značky ve spolupráci se svými odběrateli.

Tato společnost dosud využívala zastaralý software na bázi DOS. „Dosavadní systém nedovoloval zadávat potřebné informace, např. vlastnosti vín, a nebylo možné ani propojení na e-shop,“ říká výkonný ředitel společnosti Globus International Jindřich Kurka. „Proto jsme zvolili Abru, která nám evidovat u našeho sortimentu řadu specifických vlastností, umožní napojení na internetový obchod a nabídne uživatelský komfort a stabilitu.“

Specialisté z ABRA Software začali instalaci u zákazníka v září. Spuštění do ostrého provozu se plánuje na říjen.

 Informace o společnosti GLOBUS INTERNATIONAL, spol. s r.o. naleznete na www.bestwines.cz.

V případě zájmu o další informace nebo zodpovězení Vašich dotazů z oblasti ERP, účetní a daňové problematiky nebo řízení firem, prosím kontaktujte:

Markéta Brychtová
NEOPUBLIC Porter Novelli
(+420) 739 036 185
marketab @] neopublic.cz


Zajímáte se o systém ABRA Gen? Napište nám!

Zeptejte se CZ