HELP

30. 5. 2016

Je pro vás tlačítko F1 častým pomocníkem při práci s informačním systémem ABRA G3 nebo G4? Tak to již víte, že nový online help těchto produktů je kompletně přepracovaný - jinak vypadá, má novou strukturu i funkce.

Nový help je k dispozici na webu help.abra.eu. Nově v sobě integruje obsah původního souboru Readme.htm (dodávaného v rámci instalace) a původní příručku Quickstart. Obsahuje také videa a PDF soubory (instalační, legislativní a metodické příručky) dříve dostupné na Zákaznickém portálu nebo v instalaci systému. Kapitoly Často kladené otázky byly přesunuty do hlavního menu.

Jaké výhody přináší webové prostředí nového helpu:

  • Průběžně aktualizované online informace. Váš help bude up-to date bez ohledu na datum generování verze, kterou provozujete.
  • Responzivní zobrazení. Ať už help prohlížíte na desktopu nebo na mobilních zařízeních, informace budou stále přehledně uspořádané.
  • Přímé zobrazení nápovědy k aktuálně používaným agendám. Tlačítko F1 vás přesměruje na tu stránku helpu, která odpovídá prostředí, ve kterém právě pracujete.
  • Filtrování. Vyhledávat můžete selektivně v Quickstart kapitolách, FAQ, změnách ve verzích nebo v celém helpu najednou.
  • Přehledné menu, pomocí kterého se velmi rychle zorientujete.
  • Fulltextové vyhledání s barevným zvýrazněním hledaných slov.
  • Přehledný obsah kapitol. Využíváme rozbalovací tlačítka (DropDown), díky nimž si zobrazíte jen ty oddíly, které vás aktuálně zajímají. DropDown texty můžete hromadně, stiskem jednoho tlačítka umístěném v pravém horním rohu, rozbalit nebo sbalit.

Help denně doplňujeme a vylepšujeme. Naším cílem je zpřehlednit dlouhé úseky nápovědy ve všech částech helpu převedením textů pod DropDown tlačítka, což se nám ve velké části nápovědy již povedlo. Help je tu pro vás, dejte nám zpětnou vazbu a napište, co byste na novém helpu vylepšili, případně i to, co se vám líbí nebo nejvíce používáte.