Informační systém FLORES

Systém speciálně navržený pro zefektivnění složitých procesů ve výrobních firmách. Pomůže vám zvýšit profit díky dostupnosti informací z výrobního procesu i navazujících firemních agend.

IS FLORES pro výrobní firmy

Kde ve firmě pomůžeme?

IS FLORES poskytuje ve správném okamžiku potřebné informace o stavu zakázek, ekonomice a výrobě. Porovnání předpokladu s realitou je hlavní nástroj pro řízení chodu firmy.

CRM & obchod

Informace o zákaznících a dodavatelích máte na jednom místě. Sledujete a vyhodnocujete obchodní případy i poptávková řízení. Obchodníci na cestách mají informace v mobilní aplikaci.

Výroba & realizace

V každém okamžiku znáte odpověď na otázky, co zákazník objednal, co mu bylo dodáno a co vyfakturováno, v jakém stavu je výrobní proces, kolik je potřeba objednat materiálu apod.

Logistika & Sklad

Řízený sklad pomáhá udržet pořádek ve skladové evidenci, umožní využívat každý centimetr vašeho skladu a podpoří rychlé vyskladnění materiálu pro výrobu nebo zboží k expedici.

Servis & služby

Získáte přehled o prodaných zařízeních. Vidíte do kdy platí záruka, kde je zařízení umístěno a jaký je předpis pravidelných kontrol. Mobilní aplikace umožní distribuci servisních listů technikům v terénu.

Management & ekonomika

Rychle a přehledně zobrazíte klíčové ukazatele o firmě, její divizi nebo středisku. Zobrazíte porovnání plánu se skutečností, trendy a dnešní stav. A to na základě skutečných dat z účetnictví.

Chod firmy

Každý ve firmě má potřebné informace a přesně ví, na čem má pracovat. Všechny procesy běží jako po drátkách.

Máte spoustu dotazů a málo času číst?

Jsme tu pro vás. Odpovíme na všechny vaše otázky, společně projdeme vaše firemní procesy a navrhneme optimální řešení na míru vašim požadavkům.

Jste v dobré společnosti

Postaráme se, aby vaše firma běžela jako na drátkách a měli jste vše pod kontrolou. Připojte se k úspěšným firmám, kterým pomáháme růst. Je jich víc než 9 000.

Logo Knihy DOBROVSKÝ

IS FLORES pro plánování a řízení výroby

Získáte ucelený soubor nástrojů pro komplexní řešení výrobních agend. Řešení přizpůsobíme různým technologiím a typům výroby – od výroby zakázkové přes sériovou až po hromadnou.

Flexibilní

Nezáleží na velikosti vašeho podniku. Naše řešení poroste s vámi.

Průmysl 4.0

Splníme vaše požadavky pro digitalizaci výroby a zavádění prvků Průmyslu 4.0.

Vše v jednom

Podpoříme vás i v návaznosti na další související oblasti, jako je skladová logistika, nákup, prodej, účetnictví, servis a další.

Podpoří vás

Výrobu vám umožní řídit na základě aktuálních a přesných dat.

Pohodlné ovládání

Moderní vzhled a promyšlené vazby mezi ovládacími prvky vám pomohou s rychlou orientací v systému. Navíc lze prostředí na míru přizpůsobit.

30+ let zkušeností, špičková podpora
& tým empatických profesionálů.
To je ABRA.


Ukážeme vám, jak všechny výhody uplatnit ve vaší firmě

Jsme tu pro vás. Odpovíme na všechny otázky, projdeme firemní procesy a navrhneme individuální řešení.

Máte zájem o předvedení informačního systému FLORES?

Mám zájem o předvedení Informační systém FLORES CZ