Blog

Jak uvést Průmysl 4.0 do života? Odpovíme vám na MSV 2022

12. 9. 2022
Automatizace výrobní haly

Nedávná Analýza českého průmyslu, kterou tradičně připravuje Národní centrum pro Průmysl 4.0 ukázala, že polovina výrobních firem (49 %) bude letos více investovat do nových technologií, a to v průměru o 15 %. A kde jinde načerpat inspiraci pro modernizaci výrobních technologií, než na nejvýznamnější oborové události, Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně.

MSV 2022 se letos bude konat od 4. do 7. října. Na brněnské výstaviště se jako každý rok sjedou významní hráči ze všech oblastí českého průmyslu, pro které je zejména v dnešní době téma digitalizace a vůbec celého Průmyslu 4.0 klíčové. S nejnovějšími službami a produkty v oblasti digitální transformace podniků se nejlépe seznámíte v pavilonu „F“ nazvaném Digitální továrna 2.0, kde se představí inteligentní digitalizace průmyslového prostředí.

Za digitální proměnou podniků vždy stojí inteligentní software, který dokáže řídit a automatizovat všechny firemní procesy. ABRA Software vám na svém stánku č. 125 představí, jak s využitím informačního systému uvést Průmysl 4.0 do života i ve vaší firmě.

Proč přijít k nám? Dozvíte se:

  • Jak Průmysl 4.0 úspěšně aplikuje výrobce elektroniky ELKO EP.
  • Jak v 10 praktických příkladech efektivně digitalizovat firemní procesy.
  • Jak automatizovat celou firmu od A do Z.

Zajímá vás, jak může informační systém zefektivnit i vaši firmu? Rezervujte si náš čas, rádi se budeme věnovat jenom vám.