Aktuality

Jak získat komplexní přehled o hospodaření firmy?

18. 11. 2020
Nové reporty v ABRA BI

V dnešní době mnoho firem trápí nejistota. Jak si na tom stojí naše firma? O kolik se nám změnily tržby a jak se odchylují od našeho plánu? Jak se vyvíjejí mzdové náklady? Kolik zboží je na skladě a jak dlouho zásoby přibližně vydrží? Pro management je klíčové znát odpovědi na tyto a další otázky ihned a vidět stěžejní firemní informace přehledně, online a ve správných souvislostech.

Možnost podívat se kdykoliv na aktuální kondici firmy v klíčových ukazatelích považujeme za jedno z nejdůležitějších témat pro efektivní rozhodování a následný detailní controlling. Proto jsme rozšířili tým vizualizace o odborníky z praxe, díváme se na data z pohledu zákazníka a náš tým je připraven pomoci Vám nasadit řešení ABRA BI a doporučit Vám vhodné procesní změny uvnitř firmy.

Připravili jsme také zcela inovovanou verzi základních reportů v ABRA BI, které v sobě mají silnou vizualizaci a jsou nastavené tak, aby hned navedly uživatele na nejdůležitější informace o aktuálním stavu firmy.

Vyzkoušejte si online demoverzi ABRA BI

Manažerské reporty pro vedení firmy
Manažerské reporty pro vedení firmy

Abychom Vám usnadnili možnost sledovat klíčové informace i ve Vaší firmě, rozhodli jsem se Vám nabídnout:

ABRA BI s novými manažerskými reporty za mimořádnou cenu 9900, - Kč

Prodlužujeme! Akce platí na objednávky do 18.12.2020 (včetně), zaplacené do 31.12.2020.

Pro objednávku kontaktujte svého obchodníka nebo nám napište na [email protected].

S novými základními reporty se můžete blíže seznámit v našem článku Vidět správné informace znamená lépe reagovat na budoucnost nebo Vám je představí přímo tým Vizualizace v záznamu online workshopu:

Chcete mít i vy dokonalý přehled o své firmě? Kontaktujte nás, společně najdeme řešení.

Mám zájem o předvedení Jak získat komplexní přehled o hospodaření firmy? CZ