Hledáme šéfa týmu účetních s duší obchodníka

Máte účetní background a rozumíte obchodu? A dokážete služby prodat? Najdete na nich ty nejdůležitější přednosti a řeknete o nich správným lidem? Hledáme právě vás.

Hledáme Head of Accounting

Head of Accounting

Vedete tým účetních, jednáte s novými i stávajícími zákazníky a školíte nové zaměstnance. Součástí práce je také vedení agendy, uzavírání smluv a další věci ideální pro povahu systematika.

Předpoklady:

  • Schopnost vést lidi – hledáme manažera se znalostí účetnictví.
  • Obchodní dovednosti s cílem prodat naše účetní služby.
  • Systematičnost a lektorský talent.

Místo: Praha

ABRA je jen jedna

Znají ji všichni. Z rodinné firmy vyrostla v silnou technologickou skupinu, která díky německému investorovi míří do Evropy.

ABRA je safe spot. Pro zaměstnance i zákazníky. A má jednu obrovskou výhodu. Vlastní portfolio více produktů, které se nachází v odlišných fázích životního cyklu. Patří k nim moderní technologicky pokročilý software v cloudu ABRA Flexi a léty prověřený robustní ERP ABRA Gen, který prochází zásadní technologickou změnou klienta. Náš software běží pod kapotou 10 000+ firem, například Prusa Research, Liftago, Twisto, Profimed, Knihy Dobrovský nebo Petrof.

„Na našem týmu oceňuji, že vždy nalezneme řešení, které by nikdo z nás sám nevymyslel.“

Tomáš Gühl, Sales Director

A jak to bude dál?

  • Napište nám, proč se vidíte jako náš nový Head of Accounting, přiložte prosím životopis a těšte se na zprávu od nás 😊.
  • Pozveme Vás na schůzku, kde si u dobré kávy popovídáme (hodně česky, trochu anglicky), a když nám všechno sedne, s radostí Vás přivítáme to týmu.
  • Sídlíme na Stodůlkách v obklopení parků a přírody. V pohodě k nám dojedete na kole, koloběžce, MHD nebo dobře zaparkujete. Skrz Guru program můžete ostatním předávat své zkušenosti a nové zase získat.
  • Všichni si tykáme, obědváme zdravé jídlo ve firemní jídelně, chodíme pravidelně běhat. Po práci můžete vyrazit o patro výš a zacvičit si fitness nebo jógu. Patříme do technologické skupiny ABRA Holding s českým zázemím a německým kapitálem. A díky jasným pravidlům, silným hodnotám a přirozenému zápalu si můžeme dovolit pohodové pracovní prostředí, kde všechno krásně šlape. 

Zaujala tě tato pozice a chceš se dozvědět více?
Napiš nám a my se ti ozveme.

Mám zájem o pozici Hledáme Head of Accounting

Maximum file size: 5MB