IT výzva: Převezmi zodpovědnost za velký PHP projekt

Umíš programovat? A umíš to dobře? A dokážeš se zorientovat ve stávajícím kódu s cílem převzít zodpovědnost za jeho další příběh? Hledáme právě Tebe.

Hledá se Senior PHP Developer

Senior PHP Developer

Základy máme, máš tedy na co navázat. A o co přesně se jedná? O program na správu licencí zákazníků softwaru ABRA Flexi, který je skrz API propojený s naším all-in-one ERPem.

Předpoklady: Seniorní PHP vývojář, který píše čitelný a testovatelný kód, má zkušenosti s Nette, MVC, tvorbou API rozhraní a se subscription modelem v SaaS.

Místo: Praha / Plzeň

ABRA je jen jedna

Znají ji všichni. Z rodinné firmy vyrostla v silnou technologickou skupinu, která díky německému investorovi míří do Evropy.

ABRA je safe spot. Pro zaměstnance i zákazníky. A má jednu obrovskou výhodu. Vlastní portfolio více produktů, které se nachází v odlišných fázích životního cyklu. Patří k nim moderní technologicky pokročilý software v cloudu ABRA Flexi a léty prověřený robustní ERP ABRA Gen, který prochází zásadní technologickou změnou klienta. Náš software běží pod kapotou 10 000+ firem, například Prusa Research, Liftago, Twisto, Profimed, Knihy Dobrovský nebo Petrof.

Naše oblíbené technologie:

  • Webové technologie a React
  • Java
  • Delphi
  • MS SQL, Oracle, Postgres
  • AWS
Vladimír Moravec

„Pracovat v Abře je pro mě zábava, která mě zároveň profesně posouvá vpřed. Oceňuji tu skvělé pracovní prostředí a pohodovou partu lidí, kteří mě inspirují.“

Vladimír Moravec, Head of Integration

A jak to bude dál?

  • Napiš nám, proč se vidíš jako náš nový Senior PHP Developer, přidej životopis a těš se na zprávu.
  • Pozveme Tě na schůzku, kde si u dobré kávy popovídáme (hodně česky, trochu anglicky), a když nám všechno sedne, s radostí Tě přivítáme to týmu.
  • Sídlíme na Stodůlkách v obklopení parků a přírody. V pohodě k nám dojedeš na kole, koloběžce, MHD nebo dobře zaparkuješ. Skrz Guru program můžeš ostatním předávat své zkušenosti a nové zase získat.
  • Všichni si tykáme, obědváme zdravé jídlo ve firemní jídelně a chodíme pravidelně běhat. Po práci můžeš vyrazit o patro výš a zacvičit si fitness nebo jógu. Patříme do technologické skupiny ABRA Holding s českým zázemím a německým kapitálem. A díky jasným pravidlům, silným hodnotám a přirozenému zápalu si můžeme dovolit pohodové pracovní prostředí, kde všechno krásně šlape. 

Zaujala tě tato pozice a chceš se dozvědět více?
Napiš nám a my se ti ozveme.

Mám zájem o pozici IT výzva: Převezmi zodpovědnost za velký PHP projekt

Maximum file size: 5MB