IT výzva:
Začni řídit inovace našeho softwaru

Rozumíš kódu, umíš motivovat a nadchnout tým? Tvoje srdce bije pro inovace a zákazníky? Poznáváš se? Pojď s námi rozehrát hru, která mění IT svět.

Hledá se CTO/R&D Director

Buď naším CTO/R&D Director

Předpoklady: Bakalářský nebo magisterský titul v IT oboru, MBA výhodou. Zkušenosti s řízením, znalost cloudu, SaaS, datové analýzy a technologií umělé inteligence.

ABRA je jen jedna

Znají ji všichni. Z rodinné firmy vyrostla v silnou technologickou skupinu, která díky německému investorovi míří do Evropy. A jaký je náš vývoj? Rozmanitý. Soustředíme se na rychlost a jednoduchost, spravujeme data v cloudu, řešíme kvalitní UX a UI a jdeme online cestou. Rostoucí čísla jdou pořád ruku v ruce s nadprůměrně dobrými mezilidskými vztahy.

ABRA je safe spot. Pro zaměstnance i zákazníky. A má jednu obrovskou výhodu. Vlastní portfolio více produktů, které se nachází v odlišných fázích životního cyklu. Moderní technologicky pokročilý software v cloudu ABRA Flexi, léty prověřený robustní ERP ABRA Gen, který prochází zásadní technologickou změnou klienta a další produkty. Přijmeš tuto výzvu a budeš spolutvůrcem budoucnosti firmy?

Naše oblíbené technologie:

  • Webové technologie a React
  • Java
  • Delphi
  • MS SQL, Oracle, Postgres
  • AWS

„Na našem týmu oceňuji, že vždy nalezneme řešení, které by nikdo z nás sám nevymyslel.“

Tomáš Gühl, Sales Director

A jak to bude dál?

  • Napiš nám, proč se vidíš jako náš nový CTO/R&D Director, přidej životopis a těš se na zprávu.
  • Pozveme Tě na schůzku, kde si u dobré kávy popovídáme (hodně česky, trochu anglicky), a když nám všechno sedne, s radostí Tě přivítáme to týmu.
  • Sídlíme na Stodůlkách v obklopení parků a přírody. V pohodě k nám dojedeš na kole, koloběžce, MHD nebo dobře zaparkuješ. Skrz Guru program můžeš ostatním předávat své zkušenosti a nové zase získat.
  • Všichni si tykáme, obědváme zdravé jídlo ve firemní jídelně a chodíme pravidelně běhat. Po práci můžeš vyrazit o patro výš a zacvičit si fitness nebo jógu. Patříme do technologické skupiny ABRA Holding s českým zázemím a německým kapitálem. A díky jasným pravidlům, silným hodnotám a přirozenému zápalu si můžeme dovolit pohodové pracovní prostředí, kde všechno krásně šlape. 

Zaujala tě tato pozice a chceš se dozvědět více?
Napiš nám a my se ti ozveme.

Mám zájem o pozici [post_title]

Maximum file size: 5MB

Souhlasím s tím, aby společnost ABRA Software a.s. , IČ: 25097563 jakožto správce zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby jako potenciálního zaměstnance společnosti. Zobrazit více