Team leaders ABRA Software

Leadeři ABRA Software

Jasně definovaný cíl, propracovaná strategie a překonávání vlastních hranic. To je společná mise našich profesionálů, jak svůj tým dovést k nejlepším výsledkům.

Leadeři ABRA Software
Lenka VLKOVÁ

Lenka Vlková

HEAD OF ACCOUNTING SERVICES

Věřím na podporu a aktivizaci svých lidí. Snažím se obklopovat těmi, co toho umí víc, než já, nebo se to postupem času naučí.

Leadeři ABRA Software
Leadeři ABRA Software
Martin Jirmann, CEO ABRA Software

Martin Jirmann

CEO

Dobrý leader musí nejen určit cíl, ale také přesvědčit ostatní, aby tomu cíli věřili, společně našli cestu a došli k němu. Navíc s nadšením a ne proto, že to dostali rozkazem.

Lukáš Skála, HR Director

Lukáš Skála

HR Director

Bez fair play a tvrdé práce to nejde. Je to jako ve sportu – samotný talent nestačí. K tomu všemu je potřeba mít jasnou vizi a výsledky se dostaví.

Vladimír Moravec, ABRA Gen R&D Director

Vladimír Moravec

ABRA Gen R&D Director

Důležitá je pro mě přátelská atmosféra a otevřená komunikace. Kupředu nás posune jedině skvěle fungující tým, proto souzním s africkým příslovím: Chceš-li jít rychle, jdi sám. Chceš-li jít daleko, jdi s někým.

Petr Vojta, Sales Director

Petr Vojta

Sales Director

Největší radost mám, když jsme úspěšní, když se zlepšujeme, když rosteme, když naše řešení zákazníkům pomáhají, když najdeme to správné řešení, když dodáme ten správný produkt, když se podporujeme navzájem! Být spojencem je fajn 🙂

Tomáš Gühl, Head of Delivery Department

Tomáš Gühl

Head of Delivery Department

Baví mě pracovat v rozmanitém prostředí, moji devizou je neotřelý pohled na věc a autentičnost. Svým lidem věřím a stojím za nimi – když klopýtnou, pomůžu jim vstát.

Monika Vondráková, Brand Director

Monika Vondráková

Brand Director

Pozici leadera jsem přijímala s velkou zodpovědností a vědomím, že leadeři jedí poslední, což je občas mimo komfortní zónu.

Jaroslav Řasa, Chairman of the Managing Board

Jaroslav Řasa

Chairman of the Managing Board

Strategii stavím na schopnosti ji dobře promyslet a umět ji změnit. Klíčovým slovem je pro mě vytrvalost.