Aktuality

Liftago má sílu hýbnout Českem, ale potřebuje vás

5. 11. 2020
Liftago doručuje zboží v jakékoliv době

Zátopek říkal: „Když nemůžeš, tak přidej!“ Darwin zase mluvil o přežití druhů a adaptaci. Liftago přidává a adaptuje se. Jsme rádi, že si pro svůj běh vybralo náš systém ABRA Flexi.

Ekonomika zamířila díky covidu do onlinu rychleji, než plánovala, a Liftago tomu teď může pomoci – zejména doručováním zboží. Ve většině krajských měst ČR má Liftago síť až 2 000 řidičů či kurýrů, kteří díky technologii Liftago dokáží doručit téměř cokoliv: expresně i hromadně ve velkém. Trh o tom ale neví a změnit to můžete právě vy!

Jak tedy můžete Liftago podpořit?

  • Bavte se o Liftagu. Více než polovina zákazníků se o firmě dozví na doporučení. Víte například, že české „Liftago” vzniklo z anglických slov „lift” & „go” evokující přepravu zboží i lidí a „tágo” v názvu našli až řidiči taxíků?
  • Využijte nebo doporučte hromadnou logistiku a doručování. Ve většině krajských měst zvládne Liftago rozvážet či svážet desítky tisíc zásilek denně – s live-trackingem, rychle, přesně a nákladově na úrovni balíkových přepravců. Už dnes nevozí zboží jen koncovým zákazníkům, ale zásobuje podniky nebo vozí servisní díly či součástky. Do Liftaga lze také zapojit různé typy kurýrů včetně těch vašich a Liftago sítí vykrývat jen to, co vaši nestihnou. A s každým týdnem toho umí víc! Nově například stačí nahrát hromadný závoz přes excelovou tabulku. Rozvážet umí i díky napojení na pokladní nebo e-shopové systémy – klidně může zavážet vaši oblíbenou restauraci nebo obchod. Řekněte jim o tom.   
  • Přidejte se mezi firemní zákazníky. Liftago vám pomůže s přepravou vašich zaměstnanců, zboží i jiných zásilek.
  • Předplaťte si nebo darujte Liftago voucher. Zhruba 60 až 70 % měsíčních nákladů Liftaga směřujeme do technologického vývoje a adaptace – pokud si jízdy s Liftagem předplatíte ve formě kreditů, poskytnete Liftagu potřebné zdroje ve chvíli, kdy jsou nejvíce potřeba.
  • Cestujte s Liftagem v případě potřeby. Potřebujete jet do práce nebo jinam v rámci pravidel nouzového stavu? I v těchto dnech se na řidiče taxi samozřejmě můžete spolehnout. Dodržujte prosím pravidla a vždy mějte nasazenou roušku nebo jinou ochranu úst a nosu.

Máte dotazy ke službám Liftago? Obraťte se na zákaznický servis Liftago.