Blog

Máte e-shop a chcete znát trendy v oboru? Vyrazte na Czech Online Expo 2023!

11. 1. 2023

Největší český e-commerce & on-line business veletrh nabídne v osmi sálech 17 tématických konferencí. Akce se uskuteční 22. a 23. února 2023 v PVA EXPO Letňany. ABRA Software bude samozřejmě u toho - stejně jako loni nabídneme kavárnu ABRA Online Café a chystáme i malé překvapení. A také máme volné vstupenky!

Uvidíme se na Výstavišti v Letňanech

Najdete nás u stánku C1 a také v přednáškovém sále, kde šéf ABRA Flexi Standa Kurinec na příkladu značky Le Premier vysvětlí, že integrace a automatizace se můžou uskutečnit snadno a rychle. Standu uvidíte na pódiu 22. února v čase 10:20 až 10:50, za námi se můžete stavit během celého dne. Dozvíte se, v čem všem Vám pomůže náš produkt ABRA Flexi - cloudový informační systém s otevřeným API, které umožňuje napojení na e-shop, CRM, banku a další služby. A když budete potřebovat komplexnější řešení, přejdeme k představení ABRA Gen i našich dalších produktů. K povídání sevírujeme čerstvou kávu v naší kavárně ABRA Online Café.

Soutěžení a sdílení na Czech Online Expo

Už se nemůžete dočkat? Zkraťte si čas soutěží o volné vstupenky. Detaily sledujte na našich sociálních sítích. A přímo na akci chystáme 10 second challenge o knížku 55 tipů&návodů pro úspěšný e-shop, jejíž vydání jsme podpořili. Když budete chtít sdílet cokoli z akce, přidejte #COE2023. A co dalšího konference během dvou nabitých „online“ dnů nabídne?

  • Téměř 7000 metrů čtverečních, kde se představí více než 100 firem
  • Pořadatelé počítají, že akci navštíví přes 7000 lidí. Ideální příležitost pro vytvoření nových kontaktů.
  • Hledáte freelancera pro svůj projekt? Ve speciální zóně jich poznáte desítky.
  • Součástí ceny vstupenky je 17 odborných konferencí se stovkami přednášek.
  • K hlavním tématům patří SEO, UX design, PPC, E-shop, Content&Copy, Brand, Project Management, Automation, Logistics a další. Viz web, kde stačí kliknout na téma a zobrazí se vám konkrétní přednáška.

Těšíme se na viděnou 22. a 23. února!