Aktuality

Místo jazzu ostrý zvuk technologických novinek ABRA Software

5. 10. 2011

V pražském Jazz Docku zazněl místo jazzu ostrý zvuk technologických novinek ABRA Software

 • V pražském Jazz Docku zazněl místo jazzu ostrý zvuk technologických novinek ABRA Software

  5. 10. 2011 se v pražském klubu Jazz Dock konala tisková konference akciové společností ABRA Software, která představila řadu letošních novinek uváděných na trhu příležitosti 20letého výročí úspěšného podnikání v oblasti informačních systémů. Konference se za ABRA Software účastnil generální ředitel společnosti Martin Jirmann a předseda představenstva společnosti United Software, 100% vlastníka ABRA Software, Jaroslav Řasa.

  Již u registrace měli možnost hosté vyzkoušet jeden z představovaných produktů – ABRA E-shop, který kromě funkcionalit e-shopu 21. století nabízí i bezproblémovou propojitelnost přímo na data z IS. V ABRA E-shop si měli hosté možnost ukázkově objednat jeden z dárků v nabídce, které si pak odnesli na závěr konference domů.

  Martin Jirmann uvítal přítomné novináře, představil jim stručně dvacetileté podnikání a obchodní výsledky ABRA Software, ke kterým řekl: “Za poslední dva roky prošla firma velkými změnami. Tzv. ekonomická krize pro nás byla příležitostí. Věřili jsme si a i v době největší skepse jsme mysleli na nové produkty, které mají svým uživatelům přinášet především zvýšení produktivity práce. Ve fiskálním roce 2011, který nám skončil 30. 6. tohoto roku, jsme dosáhli konsolidovaných tržeb ve výši 132 mil. Kč a zaznamenali jsme tak meziroční růst o 9%. Roky 2010 a 2011 pro nás byly obdobím změn a inovací. Začali jsme své produkty více orientovat k dostupnosti přes Internet. Důkazem jsou novinky, které nyní uvádíme na trh.

  V bohémské atmosféře pražského klubu se konference nesla v neformálním, avšak technologickém duchu, a díky tomu bylo možné přítomné hosty seznámit interaktivně s novinkami letošního roku. Těmi jsou zejména 4 produkty, které firmám a podnikatelům pomáhají k lepším obchodním výsledkům i vyšší produktivitě práce.

 • blank

  Kromě již zmiňovaného ABRA E-shopu byl představen ABRA Publisher, systém na správu webových stránek, ale i firemních intranetů a extranetů plně napojitelných na některá data z informačních systémů. Během konference tak v ABRA Publisheru vznikla nová webová prezentace o samotné konferenci, jejíž vznik mohli novináři sledovat přímo na plátně nad podiem. Dalším představeným produktem se stal ABRA MOS – mobilní obchodní systém, který je plně napojený na IS, výborně zabezpečený a intuitivní. V produktu MOS pak měli hosté možnost objednávat cukrovinky ke kávě a sledovat tak proces od objednání až ke konzumaci přímo na místě. Poslední představenou novinkou je ABRA iGATE – plně definovatelný portál dostupný z libovolného zařízení připojeného k Internetu. Pomocí webového prohlížeče nabídne okamžitý přehled o aktuálním finančním stavu firmy, o nevyřešených úkolech podřízených, o výši pohledávek, o vyhodnocení prodejů zboží včetně meziročního srovnání a dalších uživatelsky definovatelných parametrech.

  Součástí byl i proces přímého přenosu na internetových stránkách ABRA Software, a také na stránkách konference interaktivně vytvářených přímo na místě. Záznam z přenosu můžete sledovat v archivu na těchto odkazech:

  http://www.abra-publisher.eu/

ABRA Software a.s.

(+420) 724 020 298

pr@abra.eu


Zajímáte se o systém ABRA Gen? Napište nám!

Zeptejte se CZ