O produktech

Modul ABRA EDI nově podporuje providera EDITEL

9. 5. 2024
Elektronická komunikace EDI

Rozšířili jsme modul elektronické výměny dat (EDI) v systémech ABRA Gen a IS FLORES o podporu dalšího poskytovatele těchto komunikačních služeb. Mimo společnost GRiT, s.r.o, se kterou společnost ABRA Software nový modul před časem významně vylepšila, je nově možné komunikovat i prostřednictvím společnosti EDITEL CZ s.r.o.

Díky podpoře dvou největších EDI providerů v České republice je tak možné nabídnout našim zákazníkům širší spektrum možností a flexibilitu při výběru partnera pro elektronickou výměnu dat. Tím umožňujeme naplno využít výhod moderního softwaru bez ohledu na to, s kým spolupracují.

Co je EDI?

EDI je moderní standard pro elektronickou výměnu dokladů, který automatizuje obchodní komunikaci. Informační systémy ABRA Gen/IS FLORES mají plnohodnotné EDI řešení implementované přímo v jádru systému. Není tedy třeba doklady ručně importovat, exportovat ani převádět – ABRA Gen je v reálném čase přijímá i odesílá ve spolupráci s největšími EDI providery v ČR. Řešení zvládá příjem i vystavování všech běžně používaných dokladů, je proto užitečné pro odběratele i dodavatele.