O produktech

Novinky v ABRA On-line: Vyšší výkon a bezpečnější místo pro vaše data

23. 5. 2023
Vzdálený monitoring hardwaru a softwaru

Stále více firem se nechce zabývat starostmi s provozem vlastních serverů pro informační systém, a proto volí variantu provozu v Cloudu. Zajistí si tím kompletní správu chodu ABRA Gen/IS FLORES včetně pravidelných updatů a možnost spouštět informační systém přes internet odkudkoliv bez nutnosti instalace. Naším úkolem je zajistit skvělou dostupnost, nepřetržitý dohled a maximální bezpečí firemních dat. Proto naši službu stále modernizujeme a vylepšujeme o nejnovější technologie.

Co je nového v cloudu? Vyšší výkon i bezpečí

ABRA On-line nyní běží v modernějším prostředí. Na našich serverech jsme kompletně přešli na operační systém MS Windows Server 2022. Nová verze systému podpořila větší stabilitu a vyšší výkon služby a umožnila silnější zabezpečení.

Klíčovou součástí ABRA On-line je zálohování veškerých dat. Nově jsme upgradovali náš zálohovací systém na vyšší verzi, která nám umožňuje garantovat vyšší zabezpečení zálohovaných dat. Pro druhou zálohu dat využíváme nové vysokokapacitní úložiště a třetí, geograficky oddělenou zálohu, posíláme na moderní cloudové úložiště. Obě úložiště jsou odolná proti přepisu dat, tudíž jsou velmi efektivní při obraně proti ransomwaru. Navíc nám zvýšená kapacita umožnila delší retenci záloh. Nyní tedy můžeme nabídnout historii záloh v řádu měsíců.

Všechny novinky nám ve výsledku dovolí zajistit našim zákazníkům silnější zabezpečení nejen z pohledu obrany proti hackerům, ale také proti nechtěnému smazání dat uživatelem.

Více o ABRA On-line.

Hledáme cesty, jak ABRA On-line i nadále rozvíjet

Neustále pracujeme na zdokonalování našeho systému z hlediska jeho bezpečnosti. Hledáme nejmodernější technologie a postupně je implementujeme do infrastruktury ABRA On-line. V současné době pracujeme na dvoufaktorovém ověřování a provádíme další optimalizace.

TIP: Přečtěte si 6 tipů pro lepší zabezpečení vašich dat.

Chcete, abychom se o provoz vašeho systému postarali za vás? Kontaktujte nás.

Mám zájem o předvedení [post_title] CZ