Novinky

Ověřování insolvence firem a osob

 28.3.2017

Bojujete s platební morálkou nespolehlivých klientů? Hromadí se vám nedobytné pohledávky? Doplněk ABRA Gen Import dat z insolvenčního rejstříku vám pomůže těmto problémům předcházet.

Nebojte se uzavírat účetní období

 27.3.2017

V minulém roce byla přidána nová funkčnost do průvodce Účetní uzávěrky, která nabízí možnost kontrolovat, zda byly provedeny uzávěrky za období v jednotlivých modulech Pokladna, Banka, Fakturace, Ostatní doklady, Sklady a zda jsou zaúčtovány odpisy majetku. Pojďme si připomenout, jak se taková kontrola provádí.

Doplňky v definovatelných formulářích

 23.3.2017

Velmi silným nástrojem systému ABRA Gen jsou jeho doplňky v definovatelných formulářích. Doplňky umožňují systém přizpůsobit individuálním požadavkům uživatelů. K dispozici jsou v definovatelných formulářích. Vyzkoušejme společně jeden z nich: jednoduchý webový prohlížeč.

ABRA NEWS software & business / únor 2017

 24.2.2017

Barevná zvýraznění v ABRA Gen

 24.2.2017

Pracujete v ABRA Gen s dlouhými seznamy dokladů (nebo číselníků) a hodila by se Vám zvýraznění některých položek, například podle procent plnění nebo stavu dokladů? Dnešní tip Vám představí způsob, jak záznamy zpřehlednit pomocí barevných odlišení.

Postup zavedení EET v systému ABRA Gen

 22.2.2017

Nastavení EET v systému ABRA Gen není příliš komplikované a my věříme, že Vám připravená dokumentace bude dobrým průvodcem.

Březnová odborná i bezplatná uživatelská školení a webináře

 20.2.2017

zveme vás na odborná i bezplatná uživatelská školení a webináře. Ukážeme vám rychlé pracovní postupy, procvičíte si s námi přímé cesty v zadávání údajů a na konci každé lekce budete mít prostor na dotazy.

Neváhejte a přihlaste se na březnové termíny. Školíme v Praze, Brně a Olomouci.

Povinnost vystavit informační sdělení EET i na internetových stránkách

 9.2.2017

Podle zákona je nutné i na internetové stránky, na kterých jsou nabízeny zboží nebo služby, stejně jako na dalších místech, kde se běžně uskutečňují evidované tržby, umístit informační oznámení, které je dostatečně viditelné a čitelné, pokud to nevylučuje povaha věci.

ABRA NEWS software & business / leden 2017

 30.1.2017

Modul e-shop bude plně připraven na EET

 27.1.2017

V souvislosti s druhou fází EET, ve které má od 1. 3. 2017 každý velkoobchod i maloobchod elektronicky evidovat tržeby, připravujeme na tuto povinnost i modul integrovanmý přímo v systému ABRA Gen.