Novinky

Inovujeme, abyste mohli pohodlně podnikat. Novinky v systému ABRA Gen

 23.11.2017

Na konferenci ABRA Innovation Day jsme představili nejčerstvější novinky, které rozšíří a vylepší funkce našeho informačního systému ABRA Gen. Některé z nich můžete využívat již nyní, další budou připraveny v nejbližší době.

Hromadná práce s doklady - jednoduše a bez chyb

 21.11.2017

Vystavujete pravidelně velké množství faktur? Nechcete donekonečna ručně zpracovávat každý doklad zvlášť? Vyzkoušejte plně automatizovaný proces, který za vás faktury tiskne, exportuje a odesílá e-mailem.

Změna Licenčních podmínek k informačnímu systému ABRA Gen

 1.11.2017

Vážení zákazníci,

oznamujeme Vám, že s platností ke dni 1. listopadu 2017 mění společnost ABRA Software Licenční podmínky k informačnímu systému ABRA Gen pro zákazníky, kteří nemají písemnou Licenční smlouvu. Novelizované podmínky jsou účinné od 14. listopadu a budou k dispozici od 1. listopadu na www.abra.eu a na zp.abra.eu. Pokud nejpozději do čtrnácti (14) dnů od oznámení o změnách Licenčních podmínek výslovně písemně nevyjádříte svůj nesouhlas s takovými změnami, považují se změny za Vámi odsouhlasené a nabývají účinnosti dnem účinnosti změny.

Stahujte Plné znění nových Licenčních podmínek

Analýza dat pro GDPR – interaktivní formulář

 30.10.2017

Nová úprava ochrany osobních údajů se dotkne všech, kdo zacházejí s údaji zaměstnanců, zákazníků či dodavatelů. Přinášíme vám praktický nástroj v podobě interaktivního formuláře pro analýzu vašich firemních procesů, který vám pomůže včas se připravit na všechny změny.

Automatický výběr varianty formuláře – 2. část

 27.10.2017

Základní způsob, jak zajistit automatické přepínání u variantních formulářů, jsme si ukázali v předchozím tipu Automatický výběr varianty formuláře. Co když ale potřebujete pracovat s jiným typem uživatelsky definovatelných formulářů? Na příkladu vám ukážeme, jak agenda CRM Aktivit může sloužit nejen k přijetí poptávky od zákazníka, ale i k řešení případných reklamací.

ABRA NEWS software & business / říjen 2017

 27.10.2017

Zájem o externí účetní služby ABRA Software roste

 26.10.2017

Značné úspory nákladů, spolehlivost a důraz na odbornost a profesionalitu služeb k nám přivádí stále více firem i živnostníků, kteří využívají externí vedení účetnictví.

ABRA Software na MSV Brno 2017

 24.10.2017

Ústředním tématem letošního ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně byla Automatizace a Průmysl 4.0. A právě tomuto tématu se intenzivně věnuje i ABRA Software, která je zakládajícím partnerem Národního centra pro Průmysl 4.0 a na veletrhu nemohla chybět.

Nová verze ABRA Gen 17.11.01 s velkými změnami (nejen) ve výrobě

 11.10.2017

ABRA Software uvolnila novou konzervativní verzi 17.11.01, která přináší všechny novinky z progresivních verzí 16.13 a 17.03.

Společnost ABRA Software veřejně představila testovací elektromobil ABRA IoT in action

 26.9.2017

Na konferenci Forbes Next Big Thing byl poprvé veřejně představen testovací elektromobil pro IoT. Návštěvníci akce si mohli na místě vyzkoušet, jak funguje internet věcí a jak mohou využít jeho široké možnosti pro vlastní účely.