Novinky

ABRA Gen pokračuje v úspěšné spolupráci s oXyShop

 9.1.2017

Česká firma oXyShop vyvíjí e-shopy na zakázku, které se dají plně napojit na informační systém ABRA Gen. Výsledkem technologické spolupráce je výrazná automatizace a minimalizace chyb. Výhody propojení ABRA Gen s oXyShopem čtěte v tomto detailním popisu.

Nové formuláře - Potvrzení o zdanitelných příjmech

 22.12.2016

Finanční správa zveřejnila nové formuláře:

  • Potvrzení o zdanitelných příjmech ze závislé činnosti, sražených zálohách na daň a daňovém zvýhodnění.
  • Potvrzení o zdanitelných příjmech ze závislé činnosti plynoucích na základě dohod o provedení práce podle § 6 odst. 4 zákona o daních z příjmů a o sražené dani vybírané srážkou podle zvláštní sazby daně.

Oba formuláře budou samozřejmě do ERP ABRA Gen zapracovány.

ABRA NEWS software & business / prosinec 2016

 20.12.2016

Změny v ceníku České pošty od 1. 1. 2017

 5.12.2016

Od 1. 1. 2017 dojde k rozsáhlým změnám v ceníku České pošty. Nové ceny se projeví u psaní, balíků, poukázek, dobírek.

Účtenky s EET ze systému ABRA Gen splňují zákonné povinnosti

 2.12.2016

Účtenky s EET tvořené systémem ABRA Gen splňují zákonné povinnosti a lze je ověřit na Daňovém portálu pomocí formuláře na Ověření účtenky. Ověřily to nejen naše interní testy, ale také Daňový portál.

ABRA NEWS software & business / listopad 2016

 29.11.2016

Jak v ABRA Gen pracovat s obchodními zástupci a partnery

 29.11.2016

S partnerskou sítí obchodních zástupců roste potenciál obchodní firmy. Efektivita takové sítě je závislá na jasných kompetencích a dobré organizaci. ABRA Gen pro Vás může být efektivním nástrojem pro správu partnerské sítě.

Síť obchodních zástupců můžete zadat do číselníku obchodních případů, a využít tak stávajících obchodních reportů prodeje přes Obchodní případy. Vazbu mezi firmou a konkrétním obchodníkem vytvoříme novou definovatelnou položkou. Tento postup si nyní ukážeme…

Mobilní CRM pro obchodníky na cestách

 25.11.2016

Znáte už online mobilní řešení pro rychlé vyřizování obchodní agendy a pro online přístup k datům v ERP ABRA? Seznamte se s Mobilním CRM, aplikací, která je nástrojem pro realizaci denní obchodní agendy i záznamů práce obchodníka.

Mobilní skladník s novými funkcemi

 24.11.2016

Nedávno uvedený Mobilní skladník, který zajišťuje rychlou a bezchybnou práci ve skladu s využitím mobilních terminálů a snímáním čárových a 2D kódů, přináší v nejnovější verzi mnoho funkčních vylepšení:

Pozvánka na školení

 23.11.2016

Zveme vás na odborná i bezplatná uživatelská školení a webináře. Ukážeme vám rychlé pracovní postupy, procvičíte si s námi přímé cesty v zadávání údajů a na konci každé lekce budete mít prostor na dotazy.