Novinky

Recept na bezchybnou implementaci – projektový manažer i na straně zákazníka

 15.8.2018

Nakladatelství C. H. Beck je firma s tradicí více než 200 let, která nás při implementaci informačního systému ABRA Gen příjemně překvapila moderním přístupem k vedení projektů. Pracovali jsem s projektovou manažerkou, která se implementaci na straně zákazníka plně věnovala a měla pro to ideální předpoklady. Byla to pro nás vynikající zkušenost, kterou bychom rádi doporučili každému z našich zákazníků. Náročný projekt proběhl hladce, profesionálně a k oboustranné spokojenosti.

Videotip: s procesním řízením k efektivnímu skladu

 14.8.2018

S novým procesním řízením je práce ve skladu efektivnější. Umožňuje definovat životní cyklus dokladů od přípravy po jejich vyřízení. S využitím procesního řízení se dá lépe plánovat, sledovat stav skladu a řídit jeho chod. Jak novinka dostupná v aktuální verzi informačního systému ABRA Gen funguje, ukazuje názorné video.

Videotip: jak tisknout rychleji v ERP systému ABRA Gen

 14.8.2018

V informační systému ABRA Gen lze nyní tisknout výrazně rychleji. Bez zdlouhavého sestavování náhledů pošlete dokument jedním tlačítkem rovnou na tiskárnu. V názorném videu vám ukážeme, jak na to pomocí nového funkčního tlačítka Rychlý tisk dostupného v aktuální verzi ABRA Gen.

ABRA NEWS software & business / červenec 2018

 20.7.2018

S novým procesním řízením je práce ve skladu efektivnější

 18.7.2018

Pracujte ve skladu efektivněji. Díky novému procesnímu řízení na skladových dokladech můžete nyní lépe plánovat, sledovat stav jednotlivých položek i celého skladu a řídit jeho chod.

Nová verze ERP systému ABRA Gen 18.03.17

 17.7.2018

Usnadněte si práci v ERP systému ABRA Gen díky novinkám v oblastech ochrany dat a skladového hospodářství. Spolu s celou řadou dalších vylepšení je najdete v nové verzi ABRA Gen 18.03.17.

Názorné video: mějte firmu jako na dlani

 16.7.2018

Systém ABRA Gen přináší unikátní vylepšení, které vám kdykoliv zobrazí snadno čitelný přehled o kondici vaší firmy. Získáte tak dokonalý přehled o své firmě.

Jak si v ABRA Gen vytvořit testovací prostředí

 13.7.2018

Potřebujete proškolit v užívání ABRA Gen nové zaměstnance mimo produkční prostředí? Nebo ověřit funkčnost updatu nové verze, scriptů či nastavení různých funkcí, aby se nenarušily žádné firemní procesy? K tomu účelu slouží testovací instalace nebo spojení s databází.

ABRA NEWS software & business / červen 2018

 26.6.2018

Automatické vzkazy – avízo o platbě

 21.6.2018

Potřebujete mít přehled o úhradách konkrétních zálohových listů nebo faktur? Nemusíte se neustále přihlašovat do systému ABRA Gen a složitě hledat každý doklad. V našem tipu vám poradíme, jak snadno nastavit automatická upozornění, jakmile dojde k úhradě.