Tiskové zprávy

Software ABRA Gen je součástí Testbedu pro Průmysl 4.0.

 9.5.2017

V pražských Dejvicích byl 2. května otevřen Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky (CIIRC), který se zaměří na širokou oblast digitální budoucnosti včetně umělé inteligence nebo chytrých měst. Testovacím softwarem pro tento projekt bude také informační systém od ABRA Software.

ABRA Software inovuje procesy v Copy General

 4.5.2017

Tisková zpráva k čerstvé implementaci ve společnosti Copy General Technology.

ABRA Software právě úspěšně otestovala EET v reálném provozu.

 19.10.2016

Po úspěšném testu v reálném provozu potvrzuje ABRA Software, že její informační systém je připravený na EET. Test proběhl ve spolupráci s řetězcem lázeňských a wellness hotelů ROYAL SPA. Zákazníkům stačí pro naplnění legislativy související s EET updatovat systém na aktuální verzi systému ABRA Gen, dostupnou od 19. října 2016.

ABRA Software pomáhá rozvíjet miliardový průmysl

 14.6.2016

ABRA Software pomáhá rozvíjet miliardový průmysl. Její ERP úspěšně funguje v ČKD Kutná Hora, kde zvládá kompletní pokrytí výrobního i obchodního procesu i chodu celé firmy od účetnictví přes mzdy až po majetek. ČKD vnímá jeho nasazení jako významný prvek inovace.

Český ERP poprvé v aplikaci pro smartwatch. Za novinkou stojí vývojáři z ABRA Software.

 15.3.2016

Okamžitý přehled tržeb, upozornění na novou zakázku nebo schválení dovolené během pár vteřin. To vše pouhým dotykem displeje chytrých hodinek. Programátoři z firmy ABRA Software vyvinuli aplikaci pro smartwatch, která je provázaná s firemním softwarem. “Aplikace je napojená na náš ERP, ze kterého umí vytáhnout potřebná data. Zobrazí grafy, upozorní na nové události a umožní schválit dokumenty a procesy,” říká Petr Vojta, vedoucí divize Mobile Solution ve společnosti ABRA Software.

ABRA se stala národním partnerem projektu Do práce na kole

 12.3.2015

Na dnešní tiskové konferenci v Informačním Centru OSN byly představeny novinky a letošní koncept soutěže Do práce na kole, kterou již pátým rokem organizuje iniciativa Auto*Mat, letos ve spolupráci s novým národním partnerem, společností ABRA Software.

ABRA se stává více Flexi

 14.4.2014

Jednička trhu on-line podnikových informačních systémů společnost FlexiBee Systems se stala 100% součástí skupiny ABRA. Spojení přinese domácím i světovým zákazníkům přehledné podnikové informační systémy, dostupné on-line přes internet z cloudu i off-line pro zařízení s operačními systémy Windows, Mac OS X, Linux, Android a iOS.

Nový cloudový produkt ABRY pro globální trh přichází do České republiky

 28.1.2014

ABRA Software 28. 1. 2014 oficiálně představila českému trhu cloudový software pro firmy – primaERP TIME TRACKING.

ABRA Software ve fiskálním roce 2013 rostla

 2.12.2013

Výroční zpráva akciové společnosti ABRA Software za minulé období uvádí, že skupina firem pod hlavičkou United Software vykázala růst konsolidovaného obratu o 10%. Stěžejní produkt společnosti, informační systém ABRA G4, vzrostl v počtu firem dokonce o 17%.

ABRA je partnerem konference Franchise Day Prague

 5.11.2013

ABRA Software se zúčastní konference Franchise Day Prague v Praze, 7. listopadu 2013, kde bude prezentovat manažerské softwarové nástroje pro franšízingové firmy.