Odvaha a odhodlání ABRA týmů na O2 Pražské štafetě

28. 6. 2019
ABRA na O2 Pražské štafetě 2019

Čtvrtý ročník O2 Pražské štafety – čtvrtá účast odvážných běžců z ABRA Software. Letos se běhu na 4x5 km zúčastnily dokonce tři štafetové týmy ABRA. A vedly si přímo skvěle! V konkurenci 588 týmů běžících ve stejný den se nejlepší ABRA štafeta umístila s časem 1:37:02 na krásném 88. místě.

„Bylo to super. Organizačně skvělé, pořadatelé nás občas pokropili, takže i s úmorným vedrem se dalo vyrovnat. Jen to stoupání na konci mě trochu dostalo. Ale zvládla jsem to,“ říká Lucka z HR. Její slova potvrzuje i Radim z marketingu: „Energie a atmosféra celého závodu byla úchvatná. Bylo to pro mě náročnější, než jsem čekal, ale to mě neodradí, abych se příští rok nezúčastnil znovu.“

Horko a únava pronásledovaly všechny závodníky. O to víc nás těší, že se naši kolegové nevzdali a závod s vypětím všech sil doběhli do konce. „Vedro bylo strašné,“ konstatuje Honza z obchodu. „Jsem překvapená z výsledku, je to můj rekord,“ doplňuje jeho kolegyně Klára.

Týmový duch a přátelská atmosféra panovala ve všech štafetách. „Závod každý z nás prožíval, i když zrovna nebyl na trati. Vzájemně jsme se podporovali. Když Zdeňce docházely síly, Honza hned vyběhl za ní a povzbuzoval ji. Vlastně si tak celý úsek zaběhl skoro dvakrát,“ dokončuje Lucka.

O2 Pražskou štafetu pořádal RunCzech tentokrát ve třech závodních dnech na okruhu vedoucím parkem Stromovka. Celkem se na letošní ročník zapsalo 10 500 závodníků. Na běžce po skončení čekal piknik a open-air party v příjemném podvečeru s přáteli a rodinou.

ABRA štafety po závodě
ABRA štafeta před závodem