Aktuality

Online chat: jak ochránit firemní data

3. 3. 2020

Také v letošním roce pro vás připravujeme seriál zajímavých tipů, triků a nápadů, jak využívat ABRA Gen na maximum. Postupně vám formou inspirativních workshopů a webových článků ukážeme užitečná řešení, která se v praxi osvědčila u našich zákazníků. Můžete se těšit na praktická témata z oblasti logistiky, obchodních procesů nebo reportů.

Tento měsíc jsme pozornost upřeli tématu bezpečnosti firemních dat, se kterými pracujete v informačním systému ABRA Gen. V krátkém videu zjistíte, jak se bránit útokům záludných kryptovirů a jak minimalizovat následky takového útoku. Zároveň můžete využít možnosti položit své dotazy přímo našim specialistům, a to prostřednictvím online chatu.

Online chat

Zajímají vás podrobnosti z oblasti zabezpečení firemních dat? Jaké využívat technologie a jak je nastavit? Jak chránit data z ABRA Gen a s čím konkrétně Vám pomohou naše služby? Zeptejte se online přímo našich specialistů.

Na vaše dotazy budou živě odpovídat ředitel Zákaznického Centra Petr Kacálek a specialista na cloudové služby Jiří Semrád.

KDY: čtvrtek 5. 3. 2020, 10:00 – 11:00
KDE: sli.do/abracloud

Otázky k tématu můžete do diskuze zasílat již nyní. V době konání live chatu pak naživo prodiskutujete další detaily, které vás zajímají.

Více o tématu zabezpečení před kryptoviry se dočtěte také v článku Vyhněte se elegantně kryptovirům.

Nenechávejte svůj hardware ani data v informačním systému ABRA Gen bez dozoru. Pokud provozujete systém na vlastních serverech, náš expertní monitoring za vás sleduje všechny klíčové parametry a včas vás upozorní na hrozící výpadek systému nebo na problém hardwaru a softwaru, na němž je jeho provoz závislý. Více o monitoringu