Posaďte se u nás.

Všimli jste si, že každá z laviček má svůj symbol? Seznámíme vás s jejich příběhem a přidáme tipy, jak je využít nejen na sezení. Mobil, který právě držíte v ruce, neodkládejte. Bude se vám hodit!

Přidej se k nám
Lavičky ABRA 2021

Jsme IT firma s jasnou vizí:
Pomáhat těm, kteří mění svět k lepšímu. Rádi realizujeme nejen špičkový software, ale i dobré nápady. Nejlépe vlastníma rukama. Proto jsme na firemním teambuildingu sestavili devět laviček a věnovali je Ondřejovské hvězdárně, která je rozmístila tam, kde chyběly. Třeba na radarovou louku, kde můžete usednout a kochat se krásným výhledem. Co dalšího se dá na ABRA lavičkách dělat?

blank

SÍLA

U nás ve firmě vládne sportovní duch. Chodíme společně běhat, občas si zahrajeme volejbal a v zimě vyrážíme na běžky. A vy si na jedné z laviček můžete protáhnout svaly. Nevíte, jak na to? Inspirujte se.
Venkovní trénink na lavičceIlustrační obrázek znázorňující sílu

Sdílejte fotky pod #ABRAlavicky

blank

HI-TECH

Baví nás moderní technologie. Hi-Tech lavičky jsme opatřili solárním panelem, abyste si na nich mohli nabít mobil. A zde tip na zajímavou Android nebo Apple appku – přes Spaceflight Simulator si vyzkoušíte sestavit vlastní raketu a vyrazit s ní do vesmíru.ABRA lavičky přinášejí Hi-tech

Sdílejte fotky pod #ABRAlavicky

blank

PRO LIDI

Aby zákazníci snadno porozuměli našemu produktu, hledáme s nimi společný jazyk. Chceme být firmou, kde se lidé vzdělávají a berou práci jako poslání. Dejte si kávu na lavičce se srdíčkem. Vyzkoušet můžete i podzimní svařák.
Připravte si svařené vínoABRA lavičky jsou tu pro lidi

Sdílejte fotky pod #ABRAlavicky

Podívejte se, jak se lavičky rodily

Baví vás naše nápady?

Napište nám, na jakých dalších místech byste naše lavičky uvítali. Dostali jste chuť u nás pracovat? Těšíme se na Vaši zprávu!

Mám zájem o předvedení [post_title] CZ