O produktech

Podzimní verze ABRA Gen 22.2 usnadní práci zejména ve vašem obchodu

20. 10. 2022
Podzimní verze ABRA Gen

Podzimní verze ABRA Gen vám jako každý rok přináší mnoho nových funkcionalit a vylepšení, které podpoří efektivnější práci v systému. Tentokrát jsme se zaměřili hlavně na oblast obchodu. Navázali jsme na obecné importy dat v minulé verzi a přidali plnou podporu EDI komunikace v nákupu a prodeji, která významně usnadňuje online komunikaci s dodavateli a odběrateli.

Nepřehlédněte ani zbrusu novou agendu rámcových smluv v nákupu i prodeji. Umožní vám zastřešit Objednávky vydané nebo Objednávky přijaté pod jednu rámcovou smlouvu, kde můžete plnění dodávek z rámcové smlouvy kontrolovat velmi rychle a efektivně.

Podívejte se na hlavní novinky v našem videu:

Společně s vydáním podzimní verze ABRA Gen 22.2 jsme pro vás připravili PDF průvodce, s nímž se snadno zorientujete v klíčových novinkách v systému. Navíc jsme jej rozšířili o podrobnější informace, které vám pomohou důkladně si osvojit nové funkcionality. Pevně věříme, že tak budete moci začít všechny novinky rychleji využívat a usnadníte si práci v našem systému.

Novinky ve verzi ABRA Gen 22.2:

  • Rámcové smlouvy pro nákup a prodej umožňují zastřešit Objednávky vydané nebo Objednávky přijaté pod jednu rámcovou smlouvu.
  • EDI komunikace v oblastech nákup a prodej pro snadnou online komunikaci s dodavateli a odběrateli.
  • Vytvořili jsme nový číselník s názvem Sumační sklady, který umožňuje slučovat sklady do jednoho sumačního skladu.
  • Párování plateb při vrácení přeplatku na FP. Vrácenou platbu je možné přes VS připárovat jako KREDIT.
  • Díky nové agendě Definice překladů můžete nyní využít možnost přeložit si jednotlivá pole konkrétních záznamů u drtivé většiny agend a číselníků.
  • Zrušili jsme potvrzení rozeditovaného řádku. Budete-li potřebovat přepnout z rozeditovaného řádku jinam, řádek se automaticky uloží bez dotazu.
  • Mnoho dalších dílčích úprav, jejichž seznam naleznete v online nápovědě.

Verze ABRA Gen 22.2 je poslední před chystanou legislativní verzi pro rok 2023. Pokud tedy ještě nevyužíváte Unicode verzi, je nyní poslední příležitost, kdy ji ve firmě nasadit. Legislativní verze bude Unicode verzi vyžadovat.